Moda

Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

 

Yuvarlak Güneş Gözlüğü Modelleri

Bu yıl bilindiği üzere her yer yuvarlak güneş gözlüğü modelleriyle kaplı, yazı ve enerjisini bu yaz yüzlerden okuyacağımız kesin. Yuvarlak ve kedi çerçeveler beyaz gözlükler de bu yılda oldukça moda. Bu sezon aynalı camlar gözlüklerde ön plana çıkmış durumda. Renkli camlardaki aynalı modeller, vintage gözlüklerle de birleşince sadece bir gözlükten öteye geçip oldukça iddialı bir aksesuara dönüşüyor. 2015 yılında yuvarlak gözlük modellerinde yeni sezon modası beyaz çerçeveli ve aynalı güneş gözlükleri ön plana çıkıyor.

Aynalı Güneş Gözlüğü Modelleri

Farklı stiller de birbirinden değişik aynalı güneş gözlüğü modelleri bu sezon karşımıza çıkıyor. Yüz tipinize en uygun gözlük modelini seçerek yaz aylarında güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunabilirsiniz. Oldukça modern bir hava katan beyaz gözlük modellerini bu yıl mutlaka tercih etmelisiniz. 2015 yılında yuvarlak güneş gözlüklerinde trend olan modeller yuvarlak çerçeveli ve aynalı camlı modeller olarak karşımıza çıkıyor. Aynalı camlar bir kaç yıldan bu yana son derece popüler özellikle de renkli aynalar bu gözlükler de son derece trend bir görünüm sağlıyor.

Retro Güneş Gözlüğü Trendi

Yaz aylarında özellikle açık renk yuvarlak çerçeveli gözlük modellerini tercih etmeye özen gösterin. retro güneş gözlüğü modellerini bu yaz için edinmenizde yarar var çünkü son derece trend. Gözlük modasında şu sıralar yuvarlak güneş gözlüğü modelleri büyük bir atak yapmış durumda. Renkli yada desenli çerçeveli gözlük modelleri de 2015 yuvarlak güneş gözlükleri gibi şirin ve şık bir trend. Yaklaşan yaz sezonu için gözlük almayı düşünenler bu sezon oldukça trend olan yuvarlak gözlükleri mutlaka denemelerini öneriyorum. Elbette gözlük alırken yapmanız gereken şey modadan önce size yakışıp yakışmadığı olmalıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu