Moda

Yırtık Jean Kombinleri

YIRTIK JEAN KOMBİNLERİ

Her sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz ve modası hiç geçmeyen yırtık jean pantolonlar, günlük hayatında da dikkat çekici ve iddialı görünmeyi seven kadınların tercihlerindendir. Özellikle sade ve beyaz bir tişört ile kombinlenerek şık bir görüntü elde edebileceğiniz yırtık jean pantolonları, farklı şekillerde de kullanabilirsiniz. Altına spor ayakkabılar veya stilettolar, yazın ise sandalet veya terliklerle kombin edebileceğiniz yırtık jean pantolonlar, ünlülerin stillerinde de sıkça görülüyor.
İlkbahar- yaz sezonunda sıkça giydiğiniz basic tişörtler, askılı bluzlar veya gömleklerin altında, sezonun trendi olan yırtık jean pantolon modellerinden birini mutlaka kullanın. Bazı tasarımlarda ise yırtık kısımların yamalı fonları da kullanılıyor. Bu tarz pantolonlar da farklı ve modern görünüyor. Ayrıca çok ve sık yırtığın olduğu pantolonlar da hiç beğenilmiyor.
Blazer ceketler ve yeleklerle de şık ve sportif bir tarzı yırtık jean pantolonlarla tamamlayabilirsiniz. Renkli jean pantolonlarda yırtık jean uyarlamalarının hoş durmadığını da belirtmeden olmaz diyebiliriz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu