Dekorasyon

Yeni Evleneceklere Mobilya Seçiminde Tüyolar

Yeni evleneceklere mobilya seçiminde tüyolar yeni bir hayata adım atan çiftler, hayallerindeki ev dekorunun nasıl olması gerektiği konusunda bir soru işaretiyle karşı karşıya kalıyor.

Yeni Evleneceklere Mobilya Seçiminde Tüyolar! Mobilya seçiminde yeni ev alma telaşında öncelik evin konumu olmalıdır. İşe yakınlık ve satın alınabilirlik gibi önemli konuların dikkate alınması gerekir. Küçük bir ev kiralanacaksa dekorasyon buna göre yapılmalıdır. Bunu yapmak için arka planda gereksiz öğeleri bırakmak mantıklıdır. Ev seçimi yapıldıktan sonra dekorasyon masaya yatırılmalıdır. Bu süreç biraz uzun ve zorlu olabilir. Bu yüzden çiftlerin düğüne daha vakit varken bu kararı vermeleri mantıklıdır.

Zevkin Nedir?

Yeni evinizi kurarken öncelikle tarzınıza karar verin. Peki sizi evinizde yansıtan bir stili nasıl buluyorsunuz? Stilleri karıştırmak tam bana göre. Bunu yaparken iki seçeneğiniz var. Dilerseniz eklektik bir tarz benimseyebilir veya odaları istediğiniz farklı tarzlara göre dekore edebilirsiniz.

Mobilyalar Güzel, Rahat Mı?

Kabul edelim, artık konfor da en az tasarım kadar önemli. Kapının kapalı olduğu oturma odası günleri geride kaldı. Artık evin her köşesi bizi ve misafirlerimizi ağırlayacak kadar konforlu olmalı. Akıllı mobilyaların devreye girdiği yer burasıdır. Evinizi en sevdiğiniz tarza göre dekore ederken, daha rahat olmanız gereken yerin eviniz olduğunu unutmayın.

Çok Beğendim Ama Dayanıklı Mı?

Bu, mobilya seçiminde en önemli noktalardan biridir. Favori mobilyanız ne kadar dayanıklı? Aslında bu satın alacağınız mobilyaların kalitesini belirleyen en önemli noktadır. Çünkü güzel bir tasarımı taklit etmek kolaydır, peki ya gerçekleri? Mobilyalarınızı seçerken satış sonrası yardım ve garanti süreci hakkında da bilgi vermeyi unutmayınız. Kullanılan malzemeleri tanımaya çalışın. Sağlığınızı tehdit eden malzemelerle yapılan mobilyalarla yeni bir hayata girmeyin!

Mobilyalarımın Rengini Nasıl Seçerim?

Ne kadar önemli desek de yeni mobilyalarımıza karar verirken trendlerden etkileniyoruz. Yeni sezonun trendlerinin bizden yana olduğunu söylesem ne derdiniz? Yeni sezon bize birçok farklı trendi bir arada sunuyor. Nostaljik sevenler için yenilikçi çizgileriyle modernizmi yeniden tanımlayan mobilyaların yanı sıra vintage esintili mobilyalar da bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu