Ayakkabı

Yazlık yıldız baskılı ayakkabıları deneyin fark yaratın!

 

Moda konusunda en önemli tamamlayıcı unsur olan ayakkabılar her dönemde önemini korumaktadır. 2015 yazlık ayakkabı modasıincelendiğinde yıldız baskılı ayakkabılar dikkat çekmektedir. Bu ayakkabılar birçok ünlü isim tarafından tercih edilmekte ve gündemden düşmemektedir.

Yıldız baskılı ayakkabılar özellikle tül ayrıntıyla tercih edilmektedir. Ayağın üst kısmını kaplayan tül ile beraber yıldız desenler dikkat çekmektedir. Bu ayakkabılarda genellikle yüksek topuklu modeller tercih edilmektedir.

Yıldız baskılı ayakkabılar

Yıldız baskılı ayakkabılar konusunda koyu renk hakimiyeti göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra yaz mevsimi olması nedeniyle bazı canlı renkler de göze çarpmaktadır. Yine yıldız deseni de çeşitli renklerle dikkat çekmektedir.

Yıldız baskılı ayakkabılar fermuarlı modelleri ile de dikkat çekmektedir. Bilek kısmına kadar uzanan bu ayakkabılar hem farklılık hem de ferahlık imkanı sunmaktadır. Bu tarzda topuklu modelleri tercih edilirse farklılık sağlamaktadır.

Yıldız baskılı ayakkabılar

Yıldız baskılı ayakkabılar bilekten bağlamalı modellerle de dikkat çekmektedir. Bu tarz da yaz döneminde sıkça tercih edilmektedir. Bu modellerde yıldız baskısı genellikle altın renginde olmakta ve daha küçük boyutlarda yıldız deseni içermektedir.

Yıldız baskılı ayakkabılar konusunda sokak modası ön plana çıkmaktadır. Yani bu tarz ayakkabılar daha çok günlük kullanıma uygundur. Bunun yanı sıra bazı klasik modelleri ise klasik kıyafetler ile kombin edilmektedir. Sokaklarda parlamak ve ayağınıza dikkat çekmek için yıldız baskılı ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı renkte ve şekilde modeller sizi beklemektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu