Moda

Vücut Tipinize Göre Gelinlik Modelleri

Gelinliğinizin sizi zarif göstermesi için vücut tipinize göre gelinlik modelleri arasından bir seçim yapmalısınız.

Hangi Gelinliği Giymeliyim?

Doğru bir gelinlik seçimi için hangi gelinliği giymeliyim sorusunu sorabilirsiniz. Bu sorunun cevaplanmasının ardından, size uygun olan gelinlik modelinin hangisi olduğunu öğrenmiş olacaksınız. Vücut tipinize göre gelinlik modelleri arasından seçiminizi yapmanız, aldığınız gelinliğin sizi şık göstermesi için yeterli olacaktır. Bunun için mutlaka seçiminizi vücuduna göre yapmalısınız.

Kabarık Gelinlikler;

Belden aşağısının kilolu olması söz konusu olan kadınlar, gelinlik için kabarık modelleri tercih etmelidir. Belden bağlı olan, beli dar olan gelinlik modelleri içinden direkt olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Alt kısmın kabarık olması, sizin olduğunuzdan çok daha zayıf gözükmeniz için yeterli olacaktır.

Balık Model Gelinlikler;

Eğer zayıfsanız ve hatlarınız belirgin ise balık model gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Bu gelinlikler belden itibaren dizlere kadar dar şekilde gelir. Sonrasında hafif bir kabarıklık yapılır. Son derece şık olan bu gelinlikler için seçiminizi yapabilirsiniz. Vücuduma uygun gelinlik modeli aramalarının sonucunda, direkt olarak balık gelinlik modelleri de ilginizi çekebilirsiniz.

Elbise Gelinlikler;

Son derece sade bir gelinlik giymek istiyorum derseniz, elbise modelleri tercih edebilirsiniz. Tül detaylarının fazlaca kullanıldığı bu gelinlik modellerinde, çok rahat hareket edeceksiniz. Bol olması ya da belden aşağısının dar gelerek, üst bacaktan sonra bollaşması da söz konusu olabilir.

Yukarıda verilen gelinlik modelleri arasından sizin için uygun olanını seçebilirsiniz. Bunun için çok sayıda gelinlik modeli denemeden, seçiminizi yapmanız sağlanır. Dilerseniz modelleri deneyerek de sizin vücudunuzu en iyi gösteren gelinliğin hangisi olduğunu görebilirsiniz. Moda gelinlik modelleri arasından hem moda olan hem de sizin vücudunuza uygun olan gelinlik modeli olacaktır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu