Moda

Vücut Takıları

Vücut Takıları

Son yıllarda sokak modasında vücut takıları konusu oldukça revaçtadır. Bu akım, bu yıl plajlarda da sıkça karşımıza çıkmaktadır. 2015 plaj modası konusunda bu tarz vücut takılarının önemli bir yer tuttuğu görülmektedir. Önemli defilelerde karşımıza çıkan bu modelleri dikkatli bir şekilde kullanmak son derece önemlidir.

Vücut takıları konusunda tercih yaparken mayo, bikini ya da elbisenizi göz önünde bulundurmalısınız. Buna göre renk ve desen tercih edebilirsiniz. Bu yıl plajlarda özellikle eller ve bacaklara takılan takılar ön plana çıkmaktadır. Biraz cesaret isteyen bu takılar farklı bir tarz isteyenler için son derece doğru tercih olacaktır.

Vücut Takıları

Vücut takıları bu yaz göbek ve sırtta da sıkça kullanılmaktadır. Özellikle sırt bölgesinde kullanılan takılar, tarzınıza son derece farklı bir görüntü kazandırmaktadır. Bu tarz şüphesiz ki takıp takıştırmayı seven ve her yerim takı olsun diyen bayanlara yaradı. Artık rahatlıkla takılarını takabilirler.

Vücut takıları önemli plajlarda ünlü isimlerin tercihi olmaya devam etmektedir. Bu akım artık plajları etkisi altına alırken, görselliğe tamamlayıcılık katmaktadır. Özellikle plajlarda bikini tercih eden bayanlar için bu takılar bir adım öne çıkmaktadır.

Vücut Takıları

Vücut takıları konusunda birçok seçenek bulunmaktadır. Ellere, kollara, ayaklara, bacaklara, göbeğe ve sırta, kısaca aklınıza gelebilecek her bölge için takı bulmanız mümkündür. Takması biraz cesaret isteyen bu takılar, sokak modasında takılarından vazgeçemeyenler için adeta kurtarıcı bir akım olmuştur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu