Moda

Trend Tulum Modelleri

2018 yazı için en güzel kombinlerin tulumlar ile yapılacak olduğunu bilmelisiniz. Trend tulum modelleri arasından incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Şık Bir Davet İçin Tulum Modelleri

Davetli olduğunuz özel bir zamanda tulum tercih edebilirsiniz. Trend tulum modelleri içinde gece şıklığı yakalayabileceğiniz modeller olacaktır. Bu modeller içinden seçiminizi yaparak, siz de davette göz dolduran isimler arasında yer alabilirsiniz. Şık davetlerde tercih edilen tulumlar genellikle uzun oluyor. Uzun olmasının yanı sır dantel detaylarının olması, düğme detaylarının olması, dekolte olması gibi seçenekler olabilir. Modellerin çeşitlendirilmesinin bu hususlar üzerinden gerçekleştiğini söyleyebiliriz.

  • Bordo tulum
  • Lacivert tulum
  • Yeşil tulum
  • Sarı tulum gibi renk seçenekleri üzerinden beğendiğiniz tulum ile kombin oluşturabilirsiniz.

Şık bir gecde giyilecek olan tulumların özel olarka kombinlenmesi önemli. Takmış olduğunuz takılar, tercih etmiş olduğunuz ayakkabı; büyük ölçüde iyi bir kombin yapılması için şarttır. Bunun için mutlaka yapacağınız kombinin giyilecek olduğu alana göre tamamlayıcıları seçmelisiniz. Tulum modelleri içinden gecenize uygun olan bir model bulmanız durumunda, o modelin dikilmesini ya da satın alınmasını sağlayabilirsiniz.

Günlük Tulum Modelleri

Tulumlar yaz aylarında gün içinde de tercih ediliyor. Bu tulumların kısa olması da söz konusu olabiliyor. Genellikle rahat kumaşlardan yapılmış olan günlük tulumlar ile siz de kombinizi yapabilirsiniz.

  • Kısa tulumlar
  • Desenli tulumlar
  • Tek renk tulumlar gibi model seçenekleri olacak.

İstediğiniz tulumu giymeniz için mutlaka vücudunuza uygun olması da önemli. Gün içinde giydiğinizde rahat etmeniz açısından, tamamen size uygun olmasına dikkat edin. Renk seçenekleri içinden kırmızı – yeşil – lacivert gbi renklerin sıkça tercih edildiğini söyleyebiliriz. En güzel günlük tulum modelleri arasından beğendiğiniz bir tulum bulabilirsiniz. Rahatlıkla kombin edebileceğiniz tulum temin edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu