Ayakkabı

Topuklu Terlik Çeşitlerini Günün Her Saatinde Kullanın!

Topuklu terlikler

Her yaz döneminin en önemli modası terlikler olmaktadır. Terlikler hemen her dönemde, rahatlık arayanların tercihi olmaktadır. 2015 yazlık ayakkabı modası incelendiğinde topuklu terlikler konusunun ön planda olduğu görülmektedir.

Topuklu terlikler feminen görünmek isteyen bayanlar için son derece ferah ve şık bir tercih olmaktadır. Mules ismi ile bilinen bu terlikler, önemli moda etkinliklerinde ön plana çıkmaktadır. Özellikle sokak modasının vazgeçilmez unsurlarından olan terlikler, modern dokunuşlarla son derece çağdaş bir görüntü sunmaktadır.

Topuklu terlikler

Topuklu terlikler yaz dönemine uygun bir şekilde canlı renklerle kombininizi tamamlama imkanı sunmaktadır. Fiziksel yapınıza ve ayak yapınıza uygun olarak seçeceğiniz terlikler ile sade bir şıklık yakalama imkanı elde edeceksiniz.

Topuklu terlikler bu yaz, ip detayları ile de ön plana çıkmaktadır. Parmak kısmındaki ip detaylarıyla dikkat çeken bu terlikler, farklı bir görüntü arayanlara hitap etmektedir. Ayrıca blok topukları bulunan terlikler de bu yaz döneminin moda modelleri arasında yer almaktadır.

Topuklu terlikler genellikle ayak üstünü kapatan ve parmak kısmını açıkta bırakan modeller ile tercih edilmektedir. Renk bakımından kırmızının ön planda olduğu terliklerde, her türlü canlı renk kullanılmaktadır.

Topuklu terlikler

Topuklu terlikler konusunda her dönemde olduğu gibi bu dönemde de siyah sıkça kullanılmaktadır. Klasik kıyafetlerin altına bile tercih edilen bu tarz terlikler, şıklıktan ödün vermek istemeyenlere ve daha ağır renkleri sevenlere hitap etmektedir.

Topuklu terlikler özellikle blok topuklar ve ince topuklarla kadınsı bir görüntü sunmaktadır. Sokak modasında son derece sık bir şekilde kullanılan bu tarz terlikler hemen her türlü alanda da sıkça kullanılmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu