Moda

Tek Renk Moda Yılı 2018

 

Bu yılın moda dünyası tek renk modası ile çığır açıyor. 2018 yılına geri dönen çılgın seksenler bu yıl kendisini en derinden hissettiriyor. Fırfırlı etekler ve bisiklet şortlar bu yıl 2018 modasına damgasını vuruyor. Cazibe yaratmanın altın kurallarından biri canlı renklerle kombin oluşturmaktır.

Özellikle kırmızı renklerle oluşturulan kombinlerde yalnızca kırmızı gibi tek renk kullanarak modaya uygun biçimde kendi stilinizi oluşturabilirsiniz. Kırmızının yanı sıra beyaz, sarı, kahverengi ve mor gibi canlı renkler yeni yılın girmesi ile trend halien geldi. Aslında bu renkler Sonbahar Kış koleksiyonunda kendini yavaş yavaş hissettirmeye başlamıştı.

Püskül Modası

Bir müddet podyumlara veda eden püsküllü kıyafetler bu yıl yeniden ortaya çıkıyor. Londra Moda Haftas’ında heyecanlı dakikaların yaşanmasına neden olan püsküllü kıyafetler bu yıl püskül modasını gündeme getiriyor. Kıyafetlerin tümünde veya yalnızca elbise uçlarında yer verilen püsküllü detaylar 2018 modasına hareket katıyor.

Yanı sıra bu yılın modasını canlandırmak için payetler ön plana çıkıyor. Kıyafetlere ışıltı katan payetler ünlü tasarımcıların elinden çıkıyor. Işıltılı payetler dünya markalarının ilgi gören detaylarını oluşturuyor.

Fırfır Modası

2017 yılında yeniden gündeme gelen kıyafetlerde ki fırfır detaylar geçen yılın en büyük moda akımını ortaya çıkarmıştı. Fırfır modası bu yıl geçen yıl ki fırfırs efsanesini tamamlamak için geliyor. Londra Moda Haftası’nda yapılan defilelerde bir çok ünlü marka fırfır detayını kıyafetlerin farklı yerlerinde kullanıyorlar.

Simone Rocha ünlü bir dünya markası olarak Londra Moda Haftası’nda sergilediği kıyafetlerinde fırfır detayını elbiselerin üzerinde kullandığı görülüyor. Ryon Lu gibi ünlü bir marka ise fırfır detayını eldivenlerin üzerin de kullanarak modaya farklı bir bakış açısı kazandırıyor. Bu markalar fırfırın kıyafetlerin herhangi bir yerinde kullanabileceğinin mesajını veriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu