Ayakkabı

T-bantlı Ayakkabı Modası Çeşitleri

T-bantlı ayakkabılar

Ayakkabı modası her sezon ilgi çeken bir konu olmaktadır. 2015 yazlık ayakkabı modası incelendiğinde birbirinden farklı modeller karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra her dönem moda olan ayakkabıların yeniden tasarlanmış şekilleri de bulunmaktadır. Bunlardan biri de T-bantlı ayakkabılardır.

T-bantlı ayakkabılar

T-bantlı ayakkabılar hemen her dönemde modacılar tarafından kullanılmaktadır. 2015 yılının yaz ayında ise farklı bir şekilde yorumlanmış t-bantlı ayakkabılar takipçilerin beğenisine sunulmuştur. Birbirinden önemli tasarımcıların tasarladıkları bu modeller, önemli defilelerde boy göstermekte ve dikkat çekmektedir.

T-bantlı ayakkabılar moda dünyasında t-strap olarak anılmaktadır. Yüksek topuklularda dikkat çeken bu modeller aynı zamanda sandaletlerde şıklık arayanlar için son derece önemli bir alternatif olmaktadır. Yaz dönemine uygun olarak açık renkte üretilen bu modeller aynı şekilde önemli davetler için koyu renkte ve topuklu olarak da tasarlanmaktadır.

T-bantlı ayakkabılar

T-bantlı ayakkabılar konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu, kullanılacak ortamdır. Yani sokakta kullanılacak modeller ile klasik giyimin altına giyilecek modeller birbirinden farklıdır. Günlük giyimde daha canlı modeller tercih edilirken klasik giyimde daha ağır modeller tercih edilmektedir.

T-bantlı ayakkabılar konusunda birçok ünlü firma modellerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Özellikle taşlarla süslenmiş olan modeller son derece dikkat çekicidir. Oldukça rahat olan bu ayakkabılar, aynı zamanda şıklık da sunmaktadır. Bu ayakkabıların kullanımı oldukça yaygındır.

T-bantlı ayakkabılar

T-bantlı ayakkabılar birçok ünlü simanın tercihidir. Özellikle hafta sonu alışverişine çıkan ünlülerde bu modellere rastlamak mümkündür. Aynı şekilde sokak modasında da t-bantlı ayakkabılar sıkça karşımıza çıkmaktadır. Ayak bileğinin üst kısmına kadar çıkan modeller tercih edilmektedir.

Ayakkabı modeli ne olursa olsun t-bantlı çeşitlerine rastlamak mümkündür. Yani, düz topuk, platform, sandalet, kare topuk gibi çeşitlerde t-bantlar sıkça kullanılmaktadır. Bant kısmına konan taşlar ise ayakkabıya ayrı bir şıklık katmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu