Moda

Sonbaharda Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken 5 Parça

Sonbaharda Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken 5 Parça! Sonbaharın gelmesiyle gardıropta bulunan parçalarda değişiyor. Bizde sonbaharda her kadının gardırobunda bulunması gereken 5 parçaları inceledik.

Sonbaharda Her Kadının Dolabında Bulunması Gereken 5 Parça! Sonbaharda kadınların gardırobunda bulunması gereken parçalar bu değişken mevsimde oldukça rahat etmenizi sağlar. Sıcak yaz günlerinin geride kalmasıyla birlikte gardırop parçaları da değişti. Kat kat giyinmenin mevsimi sonbahar farklı birçok parçayı bir araya getirerek kombin yapmanıza olanak verir. Bizde yazımızda birçok farklı parçayla kombin yapabileceğiniz sonbaharda her kadının gardırobunda bulunması gereken 5 parçaya yer vereceğiz.

1-) Topuklu Kısa Botlar

Sonbahar aylarında oldukça sık kullanılan topuklu kısa botlar (bootie) pek çok kombinin tamamlayıcı parçasıdır. Özellikle sonbaharı yansıtan renkleriyle haki yeşili, bordo ve toprak tonları ile süet botlar bu mevsimin vazgeçilmezidir. Hem etekle hem elbise ile oldukça şık  duracaktır.

2-) Deri Ceket

Sonbahar parçalarının favorilerinden bir diğeri deri ceketlerdir. Kullanıldığı her tarza başka hava katan deri ceketler gece dışarı çıkarken genelde tercih edilir. Hem cool hem gizemli bir havası vardır. Uzun yıllar giyebileceğiniz deri ceketleri ile güzel kombinler yapabilirsiniz.

3-) Şal

Sonbaharda havalar çok soğumasa da dengesiz hava değişiklikleri görülebiliyor. Güneşli bir gökyüzünden sonra aniden soğuyan hava şartlarını herkes yaşamıştır. İşte bu durumların kurtarıcı aksesuarı şal kullanımıdır. Yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz şal ile ani hava değişimlerinde yaşanan olumsuzluklardan anında korunabilirsiniz.

4-) Trençkotlar

Bir sonbahar klasiği trençkotlar mevsim geçişlerinde oldukça kullanışlıdır. Her yaştan kadın rahatlıkla kullanabilir. İlkbahar ve özellikle sonbahar aylarında çok tercih edilir. Çok kalın giyinmeden üstünüze alabileceğiniz trençkotlar kadınların büyük yardımcısıdır.

5-)Kemer

Kemer her mevsim kullanılsa da sonbahar kıyafetlerinde oldukça şık duruyor. Bol kesim kazakların, kazak elbiseler ve sweatshirtlerde kemer kombinlerin tamamlayıcısıdır. Mevsimden dolayı kalın giysi seçimleri olduğunuzdan daha kilolu göstereceği için kemer kullanmanız vücudunuzun formunu daha iyi gösterecektir.

Yukarıda verdiğimiz 5 parça sonbahar kombinlerinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Zamanı olmayan bu parçaların sonbahar mevsiminde elinizin altında olması kolaylık sağlar. Yeni sezon ürünleriyle ekstra masraf katmadan oldukça şık kombinler üretebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu