Moda

SİYAH MİNİ ELBİSE MODASI

SİYAH MİNİ ELBİSE MODASI

Siyah mini elbise… Her kadının dolabında olması gereken en büyük kurtarıcıdır. Takılar ile bezeyip düğüne de gidebilirsiniz, üzerinize bir ceket alıp işe de. Yani sizi sıkıştığınız durumlarda kurtaracak elbisedir. Peki, sıkıştığımız durumlardan kurtulmak için siyah mini bir elbiseyi üzerimize geçirmek yeterli olur mu? Elbette, olmaz. Kurtarıcı olmasındaki neden, her şekle sokulabilmesidir, her ortama uyum sağlayabilmesi değildir. Yalnız başına uyum sağlayamaz.

Kurtarıcınız olan siyah mini bir elbiseyi bir düğün için kurtarıcı konumuna mı getirmek istiyorsunuz o halde size biraz renk lazım ve belki bir bandana. Elbisenizin kumaşı ile aynı kumaştan olan bir bandana kullanailirsiniz saçınızda. Bandananızı da siyah tercih etmenizi öneririm. Siyah bandana ve siyah elbise ile kapkara olduk demeyin. Rengi takı ve ayakkabınız ile katabilirsiniz. Ayakkabı konusundaki önerim ise misal mor süet bir çorap çizme olabilir. Ya da yine mor süet bir bot. Ancak, kesinlikle açık ayakkabı değil çok çıplak kalırsanız, çok sade görüneceksiniz. Yine tavsiyem mor çorap çizmeden yana. Ve ayakkabınız ile aynı tonda mor olan küpeleriniz ile bir geçiş sağlayabilirsiniz. Bu kadar renkten sonra ise siyaha devam deyim elinize mini klaç, siyah bir çanta alarak düğünde tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Denerseniz mini siyah bir elbisenin nasıl bir şahasere dönüştüğünü göreceksiniz.

Kurtarıcınız olan siyah mini bir elbiseyi bu kez de iş için mi kurtarıcı konumunaz getirmek istiyorsunuz? O halde en iyi parçanız ceket ve stiletto olacaktır. En güzel takı ise incecik zinciri olan zarif bir kolye olacaktır. Mini siyah elbisenizin üzerine incecik zinciri olan zarif kolyenizi taktığınıza göre sıra geldi cekete. Tavsiyem ceketinizdeki renk seçiminizi de siyahtan yana kullanmanız. Elbisenin üzerine siyah ceket giydiyseniz, sakın ola bir de siyah stiletto giymeyin, zaten çantayı da siyah alacaksınız. Stiletto için en iyi renk ten renginiz olacaktır. Üstelik bu sayede boyunuzda uzun görünecektir.

Siyah mini elbiseyi daha başka şekillerdede kullanabilirsiniz. Unutmayın bir kurtarıcıdır ve o kurtarıcıyı dolabinizdan eksik etmeyin.

Şık olmak zordur ama şıklığınızın daim olmasını dilerim. Esen kalın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu