Ayakkabı

Sivri Burun Bayan Ayakkabı Koleksiyonu

Genellikle özel davetlerde abiye elbiseleriniz ile birlikte tercih ettiğiniz sivri burun ayakkabılarınıza artık daha çok ilgi göstermelisiniz. Çünkü bu ayakkabılarınız ile günlük kıyafetlerinizi de giyebilmenizin yolu açıldı! Moda dünyasında boy gösteren yeni akımlar sayesinde artık kumaş pantolonlardan kot pantolonlara kadar her türlü kıyafetiniz ile birlikte sivri burun ayakkabı modellerinizi kombin yapabilirsiniz.

Sivri Burun Bayan Ayakkabı Koleksiyonu
Sivri Burun Bayan Ayakkabı Koleksiyonu

Sivri Burun Ayakkabıda Metal Şıklığı

Geçtiğimiz 2 yıla damgasını vuran zımba ve çivili ayakkabı modası tarihe karışmış olsa da bu akımdan geriye bir metal şıklığı kaldı. Özellikle sivri burun ayakkabıların sadece burun bölümünde metal görünümü hakim oluyor. Geri kalan bölümünde ise herhangi bir renk kullanılabiliyor. İşte bu tasarımlar sivri burun ayakkabıların en çok tercih edilen modelleri haline geldi.

Eğer bu modellerden sizde yoksa hemen indirimlerden faydalanarak kendinize metal görünümlü bir ayakkabı almalısınız. Çünkü pek çok kıyafet ile bir arada kullanılabilecek, ortalama bir havaya sahip olduklarından bu ayakkabınız kombin konusunda sıkıntı yaşadığınız günlerde sizin kurtarıcınız olabilir.

Sivri Burun Bayan Ayakkabı Koleksiyonu
Sivri Burun Bayan Ayakkabı Koleksiyonu

Dikkat etmeniz gereken bir husus var. Her ne kadar nadir de olsa karşınıza platform tabanlı sivri burun ayakkabı modelleri çıkacaktır. Bu ayakkabıları olabildiğince tercih etmemeye özen göstermelisiniz. Çünkü sivri burunlar ile platform tabanlar maalesef pek uyum sağlayamadı. Haliyle şık ve zarif görünmenizden ziyade sadece farklı görünmenizi sağlayacaktır. Sivri burunun cazibesini alıp götürdüğünü de unutmayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Rengarenk ayakkabılar hem herşeyle kombinleniyor hem de çok şık duruyor. Günlük hayatta da dar paça pantolanlarla kullanabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu