Moda

Püsküllü Kemerler Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü Kemerler

Moda konusunda tamamlayıcı aksesuarlar gittikçe daha fazla önem kazanmaktadır. Aksesuarlar konusunda da kemerler önemli bir yer edinmektedir. Püsküllerin hakimiyetiyle geçen yaz dönemine kemerler de kayıtsız kalmadı. 2015 püskül modası incelendiğinde püsküllü kemerler nasıl seçilmelidir sorusunun gündemde olduğunu ve sıklıkla sorulduğunu görmekteyiz.

Kemerler, her tarzda giyim için uygun olan aksesuarlardır. Kimi zaman giydiğimiz elbisenin bel kısmının daha düzgün görünmesini sağlayan kemerler, kimi zaman da geniş gelen pantolonların düzgün durmasını sağlamaktadır. Püsküllü kemerler özellikle yaz aylarında sıklıkla karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Püsküllü Kemerler

Püsküllü kemerler konusunda, kemer kısmının altından saçak şeklinde uzanan modeller oldukça revaçtadır. Bu modellerde genellikle kemer kısmı kalındır. Bu tarz kemerler takıldığında, uzaktan etek çağrışımı yapmaktadır. Bunun yanı sıra kemer kısmının daha dar olduğu modellerde de püskül ayrıntısının uç kısımda yer aldığı görülmektedir.

Püsküllü Kemerler

Püsküllü kemerler konusunda seçim yapmak oldukça zordur. Hangi kıyafete hangi kemerin uygun olduğuna karar verirken, başta tarzınızı göz önüne almalısınız. Bunun yanı sıra ayakkabı, çanta gibi diğer aksesuarlarınızı da göz önüne alarak karar vermeniz, sonucun olumlu olmasını sağlayacaktır.

Püsküllü kemerler ile şıklığınıza farklı bir görüntü katmanız mümkün olacaktır. Tüm faktörleri göz önüne alarak tercih yapmanız oldukça önemlidir. Siz de önemli markaların kreasyonlarında yer alan bu tarz kemerleri tercih ederek hem kıyafetinizin daha düzgün durmasını sağlayabilir hem de çağdaş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu