Moda

Payetli Elbiseler

Payetli elbise modelleri davetlerde tercih edilen giysi çeşididir. Bayanlar özel bir elbise modeli kendilerine arıyorsa kesinlikle payetli elbiseleri tercih etmeleri uygundur. Gece kıyafetlerinde sizlerin daha ışıltılı görünmesini sağlar. Mini ve uzun modelleri her zaman şıklığınıza şıklık katacaktır. Uzun elbiselerde özellikle balık etek modellerinin tercih edilmesi önerilir. Stiletto ayakkabı modelleri her zaman payetli elbiselerin vazgeçilmezleridir.

Payetli Kısa Elbiseler
Payetli Kısa Elbiseler

Payetli elbiseler kendini gösteren modellerdir. Şıklığınızı bütünlemek için abartıya kaçmayan takılar seçmelisiniz. Elbise ışıltılı olacağı için aksesuar seçiminizi olabildiğince sade tutmalısınız.

Payetli Parlak Elbiseler
Payetli Parlak Elbiseler

Sokak modasında payetli elbise modellerini kot ceket ya da blazer ceket modelleri ile kullanabilirsiniz. Bu sezon modellere şifonda dâhil edilmiştir. Etek kısımları şifon olan elbise modelleri çok tercih ediliyor. Şifonun yanı sıra tüllü payetli elbiselerde modellerin hoş havaya bürünmesini sağlar. Payetin şıklığını bayanlarımız her zaman kıyafetlerinde tercih etmeye başladı. Payetler sadece elbiselerde değil bazı kıyafetlerin bazı bölümlerinde de sıklıkla kullanılır oldu. Hoş bir görünümü seven bayanlarımıza özellikle bu tarz elbise modellerini öneriyoruz. Güzel giyinmek ve tarz sahibi olmak elinizdedir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu