Ayakkabı

Oxford Ayakkabı Trendi İçin Geç Kalmış Sayılmazsınız

Oxford Ayakkabı Trendi İçin Geç Kalmış Sayılmazsınız

Moda dünyasında cinsel kimlikleri birbirleri ile harmanlayan akımlar son yıllarda gittikçe popülerleşiyor. Erkek modasında feminen çizgiler göze çarparken kadın modasındaysa maskülen çizgilere doğru bir kayma gözlemleniyor. Gözlemlenmiyor aslında açıkça görülüyor, zira 2015’in en önemli trendlerinden biri maskülen giyinmek. Maskülen giyimin en önemli parçasıysa tabi ki ayakkabılar. Oxford ayakkabı modelleri maskülen kombinlerin adeta alametifarikası sayılıyor. Dolayısıyla şayet modayı yakından takip ediyor ve maskülen tarz kombinler yapmak istiyorsanız gardırobunuzda en az bir çift Oxford ayakkabı olmalı.

Oxford ayakkabı modelleri çok renkli

Maskülen kombinlerin vazgeçilmezi olan Oxford ayakkabı modellerigeniş renk seçenekleri ile beğeniye sunuluyor. Her ne kadar ana renkleri siyah ve kahve tonları olsa da siyah-beyaz hatta metalik Oxford ayakkabı modelleri de markaların koleksiyonlarında arzı endam ediyor. Dolayısıyla hem maskülen tarz kombinler yaparken hem de kendi tarzınıza yakın, hatta favori renklerinizde Oxford ayakkabılar kullanma şansına sahipsiniz.

Topuklu Oxford ayakkabılara dikkat

Bu arada “maskülen kombin yapayım ama biraz da feminen görüneyim” diye düşünenlerdenseniz endişelenmenize hiç gerek yok çünkü harika topuklu Oxford ayakkabımodelleri de bulabilmek mümkün. Özellikle son yılların popüler ayakkabısı bootie tarzındaki topuklu Oxford ayakkabılar ile maskülen kombinlere bir tutam dişilik katarak hem çok şık, hem çok çekici hem de kesinlikle stil sahibi görüneceğinizden en ufak şüpheniz olmasın. Kısacası Oxford ayakkabı daha uzun süre popülerliğini koruyacak, yani hala en az bir çift oxforda sahip değilseniz henüz geç kalmış sayılmazsınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu