Ayakkabı

Maskülen Ayakkabı Modası

 

Maskülen Ayakkabı Modası

Bu sezon özellikle bayan ayakkabı modasında en şık ve en modern pek çok model daha çok erkek stil olarak da biline maskülen tarz da olarak karşımıza çıkıyor. Siz de düztabanlı ya da kalın taban ayakkabı almak istediğiniz de bu sezonun modası maskülen bayan ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle oxford tarz da olarak bilinen erkek ayakkabılarına benzeyen bayan ayakkabı modelleri günlük kombinlerin vazgeçilmezi haline geldi.

Kalın Tabanlı Ayakkabı Modelleri

2015 yılında özellikle bayanlarında bayanların babetlerin yerine en çok tercih ettiği rahat ve düztabanlı olması nedeniyle rağbet gören bu modeller oldukça popüler görünümler de karşımıza çıkıyor. Kalın tabanlı ayakkabı modasında özellikle bağcıklı modeller oldukça favori modeller arasında görünüyor. Genel olarak siyah, bej, taba rengi, sarı, kırmızı, bordo, mavi gibi renkler bu sezon maskülen ayakkabı modelleri içinde en çok tercih edilen renkler olarak biliniyor. Düz renklerin yanı sıra desenli maskülen bayan ayakkabı modelleri de bir hayli rağbet gören tasarımlara arasında yer almakta.

Oxford Ayakkabı Modelleri

Özellikle yılan derisi, leopar desenli zebra desenli maskülen ayakkabı modelleri bir hayli popüler. Oxford ayakkabı modelleri özellikle erkek ayakkabılarına benzeyen tasarımlarıyla yine bayanların en çok tercih ettikleri maskülen ayakkabı modelleri arasında yer almakta. Siz de özellikle 2015 sezonunda bu ayakkabı modellerini tercih etmek isterseniz 2016 yılında da bu ayakkabı modelleri favoriler arasında olacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu