Burçlar

Kova Burcu Kadınının Temel Özellikleri Nelerdir?

Kova Burcu Kadınının Temel Özellikleri Nelerdir? Kova burcu kadınının temel özellikleri arasında, çok yönlü olması ve çevresine karşı etkileyici özelliklere sahip bulunması yer almaktadır. Duygusal yapısı itibari ile kova burcu kadını, farklı bir noktada bulunmaktadır. Ayrıca en önemli özelliği, diğer borçları ile oldukça uyumlu bir yapıya sahiptir. Arkadaş canlısı bir yapıya sahip olarak bilinen kova burcu kadını, aynı zamanda dışa dönük bir özellik te göstermektedir.

Kova Burcu Kadınının Temel Özellikleri Nelerdir? Dışa dönük olması özelliğiyle özellikle arkadaş çevresi ve insanlar tarafından çok sevilmektedir. İnsanlar arasında en İdeal ve aranan arkadaş tipi olmaktadır. Kendisiyle vakit geçirmek çok hoş olmasından dolayı onun yanında insanlar kolay kolay sıkılmamaktadır. Lafını hiçbir yerden ve kimseden esirgemeyen ve oldukça fazla zekaya sahip olan kova burcu kadını, vakit geçirmek için en aranan aday konumundadır.

Fiziksel Özellikleri İtibari İle Kova Burcu Kadını

Kova burcunu diğer kadınlardan ayıran en temel özellik ise genellikle mantığıyla hareket etmesi gelmektedir. Alacakları her türlü kararı kendi iradeleri doğrultusunda vermeye özen gösterirler. Kararın da doğru olmasına dikkat etmektedirler. Kova burcunun bir diğer en temel özelliği, kimseyi incitmemesidir. Hemen herkesi sonuna kadar dinlerler ama yine de kararı kendisi verirler. Bu burç kadınlarının en belirgin diğer özelliği ise, kimsenin alanına müdahale etmezler ama kendi alanına da kimseyi karıştırmazlar.

Doğal olmayı ve doğal kalmayı seven kova burcu kadını, çevresindekileri etkilemeyi de sevmektedir. Bu burcun kadınlarının genel yapısı altında, çevresindeki insanların kendisi hakkında ne düşündüğünü önemsememek yatmaktadır. Mutlu olacağı ve kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle davranacağı bir tip örneği sergilemektedir. Nasıl mutluysa ve hissediyorsa öyle davranmaktadır. Mesela kilosu olsa dahi halinden memnundur. Başkalarını memnun etme adına zayıflama fikri ona çok saçma gelmektedir. Bundan dolayı kendine özgü bir yapısı da bulunmaktadır.

Olumsuz Yönleri İtibariyle Kova Burcu Kadını

Olumsuz yönleri itibarıyla kova burcu kadını, gizemli olması ile tanınmaktadır. Yapı itibariyle bir yanda uçarı diğer yanda da isyankar bir kişiliğe sahiptir. Kova burcu kadını zeka seviyesinin farkında olduğundan dolayı zaman zaman ukala tavırlar da sergileyebilmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu