Moda

Kış Sezonu Trendleri

Sezona göre değişen kıyafetler özellikle giyim tarzı üzerinde etkili olduğundan 2018 trendleri bu sezon tercih edilecek modelleri belirlemektedir.

2018-2019 sonbahar ve kış sezonunun etkilerini yaşamaya başladığımız günlerde özellikle kış sezonu trendleri merak edilen konular arasında yer almaktadır. Kışın soğuk havaya karşı kalkan görevi görecek olan tasarımlar aynı zamanda son derece şık tercihler yapılmasını sağlamaktadır. Bu sezon metoo hareketi etkisi kıyafetlere de yansıyacak. Özellikle güçlü kadın figürlerini plana çıkartmak için tasarımcılar bu yönde farklı tasarımlar ortaya koymaktadır.

2018-2019 sezonu için hazırlanmış olan kıyafetler özellikle göze çarpan detaylardan birisi de hayvan desenleri olacak. Leopar, zebra veya kaplan gibi ha özel hayvanların desenleri kıyafetlere yansıtılacak. Vahşi hayvan, ürünün kullanılmasıyla tasarlanacak olan kıyafetler özellikle güçlü kadın imajı çizmek konusunda etkili olmaktadır. Özellikle cüretkar ve bağımsız kadınları vurgulamak amacıyla 2018-2019 sezonu trendleri konusunda özel hayvan desenlerini kullanımı kadınların tercih edeceği kıyafetlerde daha dikkat çekici görünmesini sağlayacak.

Yeni Sezon Modası

Kış sezonunda tercih edilecek kaban, mont, trençkot gibi birbirinden farklı kıyafetlerde özellikle kullanılan hayvan desenleri son derece dikkat çekici seçimler yapılmasını sağlamaktadır. Farklı detaylar ile şekillendirilen kıyafetler özellikle gündüz şıklığı veya gece şıklığı için tercih edilecek kıyafetlerde etkileyici detayların kullanılmasını sağlamaktadır.

Modayı takip etmek ve kıyafetlerinde uygulamak isteyenler için 2018-2019 modası kış sezonu öyle aralıksız şekilde devam ediyor. Bot, mont, üst giyim, alt giyim gibi tercih edilecek olan kıyafetlerin birlikte kombinlenmesi ile oluşturulacak kombinler hem şık hem de dikkat çekici görünmenizi sağlayabilir. Metoo hareketlerinin yer verildiği kıyafetler kadınların daha güçlü ve bağımsız görünmesini sağlayacak. Bu sayede kendine güvenen kadınlar kombinleri ile de bunu rahatlıkla yansıtabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu