Moda

 Kır Düğünü İçin Gelinlik Modelleri Nelerdir?

Yaz aylarının gelmesi ile düğün sezonu da yavaş yavaş açılmaktadır. Bundan dolayı da kır düğünü düşünenler için gelinlik modelleri nelerdir? oldukça sık araştırılmaktadır.

Kır düğünü düşünenler için gelinlik modelleri nelerdir? sorusu yeni evlenecek bayanların araştırdıkları konuların  arasında bir numara olmaktadır. Gelinlik seçmek hiç de kolay değildir. Hayatlarının en güzel anlarını yaşayacakları için evlenecek bayanların hepsi çok büyük bir araştırma yaparlar. Özellikle de kır düğünleri son zamanlarda çok moda olmaktadır. kır düğünü düşünenler için birden fazla gelinlik modeli olmaktadır. Herkesin tarzı ve zevki birbirinden çok farklıdır.

Kır düğünü için gelinlik modeli seçerken çok özenli  ve  çok dikkatli olmak gerekir. Kır düğünü yapacağınız yer, mekan ve ortam çok önemlidir.

Kır Düğünü İçin Uygun Gelinlik Modelleri Nelerdir?

İlk önce kır düğünü gelinlik modeli çok önemlidir. Vücudunuza tam ve yakışan bir gelinlik sizlere çok yakışacaktır. Kır düğünü için çok kabarık olan modellerden uzak durmak gerekir. Örneğin, prenses gelinlik modeli kır düğünü için hiç uygun değildir.

Kır düğünü için gelinliğin kumaşı da oldukça önemli bir husustur. Alacağınız firma yada gelinliği tasarlayacak olan kişi bu konuda zaten bilgilidir. Özelliklede tarlatan asla kullanmayın. Kır düğünleri için genellikle sade ve şık gelinlikler tercih edilmektedir. Kır düğünü için tercih edilen gelinlik modelleri;

-A kesim gelinlik,

-Sade model gelinlik,

-Düz model gelinlik,

-Balık model gelinlik,

-Tül gelinlik,

-Kabarık olmayan gelinlik modeli,

-Midi gelinlikler seçilebilir.

Kır Düğünü Düşünenler İçin Gelinliğin Altına Nasıl Ayakkabı Seçilmelidir?

Kır düğünü için gelinliğin altına giyilecek ayakkabı modeli de çok önemlidir. Özellikle dolgu topuk ayakkabı, gelinler için özel spor ayakkabıları, gelin babeti, blog topuk ve kalın platform topuklu ayakkabılar tercih edilmelidir. Asla sivri burun ve çok topuklu ayakkabılar seçilmemelidir. Ama siz ben sivri burun giymek istiyorum derseniz ufak topuklu tercih edebilirsiniz.

Kır düğünü için makyaj da çok önemlidir. Seçtiğiniz gelinlik modeline göre sade ve şık bir makyaj tercih edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu