Ayakkabı

Kapri Ve Şortlar İçin Ayakkabı Modelleri

Kapri Ve Şortlar İçin Ayakkabı Modelleri

Kışın oldukça çetin geçmesi nedeniyle hemen hemen herkes kalın kıyafetleri giymeyi tercih etti. Ancak yazın gelmesi ile beraber artık daha ince ve daha rahat ürünleri kullanmaya başlayabiliriz. Bu ürünlerin başında şort modelleri gelmektedir. Oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan ve erkek kadın herkesin tercih ettiği bu modellerde geniş bir renk seçim olanağı vardır. Sizlerde bu yaz kapri modelleri altına ne giyeceğinizi iyi ayarlarsanız kendinize daha şık bir hava katarsınız.

Klasik Şortlar Altına Spor Ayakkabılar

Bu ürünlerin altına mutlaka spor ayakkabı modeli tercih edilmelidir. Oldukça sportif olan bu ürünlere başka bir ayakkabı modeli maalesef olmaz. Ancak spor tarzı ayakkabılar ile harika bir uyum yaratma şansına sahipsiniz. Sizlerde bu yaz şortlar altına bu ürünü tercih edin ve farkın görün.

Şortlar Altına Neden Klasik Ayakkabı Modeli Giyilmez

Spor amaçlı kullanılan şortlar altına sadece spor ayakkabılar yakışmaktadır. Klasik ayakkabı modeli bu tarz giysiler altında sırıtır ve göze hiç hoş görünmez. Bunun nedeni klasik ayakkabıların sportif amaçlı olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle sizlerde bu ürünleri klasik tarz ayakkabılar ile kullanmayın

Kapriler Altına Spor Ve Klasik Ayakkabı Modeli Karışımı

Şortlara nazaran biraz daha resmi duran kapriler altına sadece düz spor ayakkabı seçmek hiç doğru bir hareket değildir. Bu spor ayakkabılarını klasik tarz ayakkabılar ile harmanlayarak ortaya daha güzel bir görüntü çıkarabiliriz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu