Moda

İlk Buluşmada Ne Renk Giyilir?

En az halimiz tavrımız kadar önemli olan giysi ve renk seçimimiz karşımızdaki insanın bizimle ilgili ilk fikrini etkileyen detaylardan biridir. Karşımızdaki insanın algısını etkileyen en önemli unsurlardan biri olarak giysilerde kullanılan renk özellikle de ilk buluşma için oldukça önemlidir. Yaratacağı heyecan ve telaş ile ilk buluşma kombini oluşturmada karmaşa yaşamak olası.

İlk buluşmada Kullanılan renklerin karşınızdaki insanda yaratacağı algılar;

İlk Buluşmada Ne Renk Giyilir?
İlk Buluşmada Ne Renk Giyilir?

Kırmızının Cesareti

Kırmızı rengin baskın olduğu bir giysi kombini ile ilk buluşma randevunuza gittiğinizde, karşınızdaki kişi öncelikle cesur ve gözü pek olduğunuz kanaatine varacaktır. Bununla birlikte güçlü bir kişilik imajı içinde kırmızı iyi bir seçim oalbilir.

Yenilenen Yeşil

Yeşil tonların hakimiyetinde bir giysi seçtiğinizde ise olası partneriniz sizin dinç, güvenilir ve tutarlı biri olduğunuz fikrine sahip olacaktır.

Renk Tercihleri
Renk Tercihleri

Mavinin Huzuru

Bebek mavisinde saks maviye kadar uzanan ton skalası içinde mavi renkte bir giysi tercih ettiğinizde ise karşınızdaki insan huzur veren ve sorumluluk alabilir biri olduğunuzu düşünecektir.

Pembenin Zarafeti

Yaratacağınız ilk buluşma kombini içinde pembe renklerin ağırlıkta olduğu bir giysi tercih ettiğinizde, buluşacağınız bey efendi sizin naif, zarif ve yumuşak başlı biri olduğu fikrine kapılacaktır.

Turuncunun Sosyalliği

İlk buluşma için turuncu tonlarda bir giysi kullandığınızda ise karşınızdaki insanda yaratacağınız etki; sıcak, eğlenceli sosyal bir kişilikte olduğunuz ve yüksek enerjili, cana yakın biri olduğunuz kararı olacaktır.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İlk buluşma da bence mavi giyinilmeli huzuru temsil ettiği için daha iyi bir düşünceye sahip olacaksınız bence. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu