Burçlar

Haftalık Burç Yorumları

28 Mayıs 3 Haziran 2018 haftasında haftalık burç yorumları ile karşınızdayız. Burcunuzu bu ay neler bekliyor? Hangi gezegenlerden nasıl etkileneceksiniz?

Doğu ve batıyı temsil eden iki gezegenin bir araya gelmesi, uluslararası ilişkilerde bazı durumların patlak vermesine neden olabilir. Yay dolunayı toplumla ilgili olayları gündeme getirecek ve bu konuda gelişmelere işaret ederek.

Venüs Aşkı Müjdeliyor

Venüs aşkı müjdeliyor ve bu durum hafta genelinde olumlu bir enerjiyi de hayatımıza sokuyor. Büyük üçgen açı kalıbı, cuma ve cumartesi günleri zirveye ulaşacak. Bunun anlamı da aşktan yana şanslı günlerin bu günler olacağını işaret ediyor.

Pazartesi günü araştırmalara girmek için iyi bir dönem olacakken salı günü ise yaptığımız işleri daha geniş alanlara yayma arzumuz söz konusu olabilir. Çarşamba gününe biraz dikkat etmekte fayda var. Ay boşlukta ilerleyeceği için yanılmalar kandırılmalar söz konusu olabilir. Bu yüzden dikkatli olunması gereken bir süreç söz konusu olmaktadır.

Perşembeden Sonra Eli Taşın Altına Koyma Zamanı

Perşembe günü ay hala boşluk olacağı için akşama doğru kararların netleşmesi söz konusu olabilir. Özellikle günün ilk saatleri sürpriz gelişmeler açısından uygun olmayacak. Sağlam ve kalıcı adımlar atabilmek için cuma günü ay oğlak burcuna girdiği andan itibaren ideal bir dönem olacak.

Cumartesi sınavlar, bilgi birikimlerini paylaşma süreçleri gibi konularda bir akış söz konusu olacakken, akşam saatlerinde romantik ve huzurlu bir enerji akışının yaşanması söz konusu olacak. Ancak pazar gününe geldiğimizde bu durum an öfke patlamaları ve stresle değişebilir. Hafta genelinde yeni şeyler öğrenebilir, iş girişimleri ve sınavlarla karşılaşabiliriz.

28 Mayıs 3 Haziran haftalık burç yorumları her burcun ve yükselenin etkisinde farklılık gösterebilir. Diğer yazılarımızda her burcun ne şekilde etkilendiğini öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu