Ekonomi

Gold Coin Nedir, (2022) Geleceği Nasıldır?

Gold Coin Nedir, (2022) Geleceği Nasıldır? Teknolojik gelişmeler Kripto paraların çıkmasına neden olmuştur. İlk çıkan kripto para olan bitcoin ile başlayan kripto para çılgınlığı yatırımcılar açısından büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Bitcoin den sonra binlerce sanal para çıktı, bu sanal paraların içinde kendini kanıtlayan Gold coin olmuştur. Pekiyi bu anlamda Gold coin nedir, geleceği nasıldır? Gold coin dünyada milyonlarca yatırımcı kişi için çalışmakta olan ödeme sistemidir.

Gold Coin Nedir, (2022) Geleceği Nasıldır? Gold coin yenilikçi güvenli olmakla beraber fiber saldırılara karşı % 55 oranında güvenli olup havuz korumalı bir sistem ile çalışır. Diğer tokenler ile kıyaslanamayacak kadar eşi görülmemiş müthiş bir para birimi olarak tanımlarlar. Gold coin topluluğu MicroGuy ile sağlanmaktadır. Yani Gold coini geliştirenlerin gözü kulağı olmaktadır. Yalnız bir dijital para olmamakla beraber çok sert para birimidir. Dünyada güvenli para kaydetmek için Gold coin kullanılır.

Gold coini geliştiren 12 kişilik bir gurup dur. Gurubun öncüsü Greg Matthews sistemin ve internetin öncülerindendir. 2013 yılında Gold coini ortaya çıkarmışlardır. Gold coin ekibi olarak uzun vadeli olan değer koruması Bitcoin projesinin ilgi çeken kripto parayı yansıttığını ortaya atmıştır. Gold coin ilk olarak 2013 yılının Ocak ayında alım satıma açılmıştır. 2017 yılında büyük bir yükseliş göstererek piyasa sermayesi olarak 650 604 Dolar olmasından sonra 2018 yılında 18 milyon dolar seviyesine ulaştı.

Gold Coin Geleceği

Gold coin fiyatı genel olarak son 7 gün içerisinde % 1.34 yükseliş gösterdi. 24 saat içinde ise % 1.29 olarak yükseliş gösterdi. Şu an Dünya genelinde kripto paralarda düşüşler olmasına rağmen Gold coin bu düşüşe inat ederek direnmektedir. Dünyada kripto paralara olan ilgiden dolayı kripto para borsaları da kurulmaya başlandı. Gold Coin alım ve satımı yapmak isteyen yatırımcılar bu borsalar ile yapabilirler. Gold Coin birçok borsada listelenmektedir, bu borsalardan bazıları şunlardır.

  • Binance
  • Coin base
  • Gateio
  • Bitexen

Gibi birçok kripto para borsaları işlem yapmaktadır. Gold coin yatırımcılar tarafından son günlerde çok ilgi görmektedir. Piyasada sıralama olarak 1058.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu