Ayakkabı

Fiyonklu ayakkabılar ile şıklık ve masumiyet bir arada!

Fiyonklu ayakkabılar

Moda konusunda küçük ama son derece etkili olan unsur, ayakkabıdır. Ayakkabılar, her dönemde dikkat çekici modellerle karşımıza çıkmıştır.2015 yazlık ayakkabı modası incelendiği zaman fiyonklu ayakkabılarkonusunun revaçta olduğu görülmektedir. Geçtiğimiz dönemlerde de moda olan fiyonklar, bu dönemde de oldukça sık kullanılmaktadır.

Fiyonklu ayakkabılar

Fiyonklu ayakkabılar özellikle üstü açık modellerde tercih edilmektedir. Bu yaz en fazla parmak kısmını kaplayan fiyonklar moda olmaktadır. Üst kısmı boş olan bu ayakkabıların uç kısmında yer alan fiyonklar son derece şık bir hava katmaktadır. Bu tarz ayakkabılar feminen bir tarz isteyenler için de son derece idealdir.

Fiyonklu ayakkabılar yaz dönemine uygun şekilde canlı renklerle karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yeşilin hakim olduğu ayakkabılar sıkça tercih edilirken, birbirinden renkli modeller de göz alıcı bir şıklık sağlamaktadır.

Fiyonklu ayakkabılar

Fiyonklu ayakkabılar büyüklü ve küçüklü fiyonklar kullanılarak üretilmektedir. Ayağı küçük olanlar için daha küçük fiyonklu modeller önerilmekte ve ayağı biraz daha büyük olanlar için de büyük fiyonklu modeller önerilmektedir. Özellikle bilekten bağlamalı modeller de fazla kullanılmaktadır.

Fiyonklu ayakkabılar sokak stiline de önemli geceler için de uygundur. Bunu, tercih edeceğiniz kıyafet ve çanta belirleyecektir. Sokak stilinde şıklık ve rahatlık arayanlar, aynı zamanda dikkat çekmek isteyenler taşlarla süslenmiş modelleri tercih etmektedir. Bunun yanı sıra, son derece rahat ve günlük kullanıma uygun terlik tarzı fiyonklu modeller de sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu