Yaşam

Erkekler Neden Yazın Aldatır?

Yazın yaklaşması ile beraber kadınlar üstlerindeki kıyafetleri azaltmaya başlıyor. Kadınların yazın tercih ettikleri etek modelleri ve dekolteli elbiseler erkekleri son derece etkilemektedir. Erkeklerin yazın aldatmalarının nedenleri içerisinde pek çok farklı neden yer alabilmektedir. Özellikle sevgililer arasında yaz ayının girmesi ile beraber öğrenciler için mesafe ortaya çıkmaktadır.

Çünkü her gün yüz yüze bakmış olduğunuz, beraber olduğunuz sevdiğiniz insanı uzun süre boyunca göremeyeceksiniz ve beraberken yaptığınız aktiviteleri gerçekleştiremeyeceksiniz. Bu problem sevgiliniz üzerinde çok büyük bir boşluğa düşmeye neden olabilmektedir.  Bu tür sorunlar erkek arkadaşınızı başka uğraşlara sevk edebilmektedir. Bunun nedeni ise erkeklerin cinsel yolla düşkünleri son derece yüksektir. Aldatan taraf olmaları ihtimalleri son derece fazladır.

Neden Yaz Mevsimi Seçiliyor?

Sadece kadınların giyindikleri kıyafetlerden erkekler aldatmamaktadır. Erkeklerin aldatması yaz döneminde, tam bir macera dönemi olarak kabul edilmektedir. Erkekler daha çok sosyal faaliyete el atmakta ve tehlike çanları da çalmaya başlamaktadır. Erkekleri diğer zamanlara göre yaz dönemlerinde aldatmaya daha da meyilli duruma gelmektedir. Yaz aylarının diğer aylara göre daha sıcak geçmesi aldatan erkeklerin bunalmalarına sebep olmaktadır. Bu durum erkeklerin daha çabuk sıkılıyorlar ve kendilerine daha eğlenceli zaman ayıracakları kişilerle beraber olmayı tercih etmelerine neden olabilmektedir.

Erkeklerin yaz aylarında aldatması başka nedenlerden de olabilmektedir. Birlikte oldukları eşlerinin ya da kız arkadaşların erkek arkadaşı ile çok ilgilenmemesi, geçimsizlik, eve geldikleri zaman onu gülümseyerek karşılamak yerine hiç gülmeyerek moralini sürekli olarak bozmaları, cinsel beklentilerini karşılamamaları erkekleri aldatmaya sevk edebilmektedir. Yükselen burcu yaz aylarında olan erkeklerde yükselenlerinden ötürü şehvet durumlarına kapılmakta ve içgüdüsel olarak aldatma eğiliminde olabilirler. Bu nedenle yaz aylarına kadınların dikkat etmesi gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu