Dekorasyon

English Home Modern Yatak Örtüsü Önerileri

Ev dekorasyonu için öne çıkan markalar arasında English Home yer almaktadır. Özellikle yatak örtüsü çeşitleri kadınlar tarafından büyük ilgi görmektedir.

Yatak odalarının vazgeçilmezlerinden biri de yatak örtüleridir. Bu bakımdan English Home modern yatak örtüsü önerileri insanlar tarafından merak konusu olmaktadır. Markaya ait birbirinden farklı yatak örtüsü modelleri bulunmaktadır.

English Home Yatak Örtüsü Modelleri

Tekstil ürünlerinde English home İngiliz tarzının yanı sıra country detayları bulunan ürünlere sahiptir. Bu bakımdan ürün yelpazesi son derece geniş olan English Home başta yatak odası olmak üzere her alanda kullanım için farklı ürünler tasarlamaktadır.

English Home yatak örtüleri çok amaçlı olma özelliğine sahiptir. Bu örtüler aynı zamanda pike olarak da kullanılmaktadır. Bu sayede yatak odası dekorasyonu için hem kullanışlı hem de şık bir parça aranıyorsa tercih yatak örtülerinden yana kullanılabilir. Bu modellerden bazılarının çift taraflı kullanım özelliği de bulunmaktadır. Böylelikle yatak örtüleri daha fonksiyonel hale gelmektedir.

Öne Çıkan English Home Yatak Örtüleri

English Home yatak örtüsü modelleri tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere iki seçeneğe ayrılmaktadır. Tek kişilik yatak örtüleri 160 * 220 cm ebatlarına sahiptir. Çift kişilik yatak örtülerinin ebatları ise 200*220 şeklinde ifade edilmektedir. Bu ebatlar temel olup farklı seçenekler de mevcuttur. Böylelikle yatak için en uygun olan ebat rahatlıkla seçilebilmektedir.

English home markasına ait yatak örtüleri mikro fiber kumaşa sahiptir. Bu tür kumaşlar hem yazın hem de kışın kullanılabilmesi ile bilinmektedir. Buna bir de markanın kalitesi eklenince yatak örtüleri daha da kullanışlı olmaktadır. Aynı zamanda renk seçeneklerinin fazla olması da herkesin kendi zevk ve tercihine uygun yatak örtüsü alabilmesini sağlamaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu