Güzellik

Christian Louboutin’in Şık Tasarımlı Ruj Koleksiyonu

Christian Louboutin’in Şık Tasarımlı Ruj Koleksiyonuna dair her şeyi sizlerle paylaştık. Kozmetik ürünleri kadınların hayatının vazgeçilmez unsurlarından biridir. Bizde yazımızda Christian Louboutin’in şık tasarımlı ruj koleksiyonundan bahsedeceğiz.

Christian Louboutin’in şık tasarımlı ruj koleksiyonu kozmetik dünyasında adından bir hayli söz ettirdi. Kadınların vazgeçilmezi olan rujlar bu koleksiyona ilgiyi artırdı. Rujların renklerinin ve kullanışının yanı sıra ilginç tasarımları da bu koleksiyonu değerli kıldı. Bizde yazımızda Christian Louboutin’in şık tasarımlı ruj koleksiyonunu değerlendireceğiz. Bundan önce Christian Louboutin kimdir kısaca bundan bahsedelim.

Christian Louboutin Kimdir?

Christian Louboutin tasarladığı ayakkabılarla moda dünyasında yerini aldı. İmzası haline gelen parlak, kırmızı lake tabanlarıyla moda sektöründe çığır açtı. Son zamanlarda ayakkabı tasarımı yanında oje ve ruj koleksiyonlarıyla da adını duyurmaya devam ediyor. Moda dünyasındaki ününü kozmetik dünyasında da devam ettiriyor.Yeni ruj koleksiyonu renkleriyle olduğu kadar tasarımıyla da dikkatleri üzerine topladı. O zaman yazımızın devamında Christian Louboutin’in şık tasarımlarıyla göz dolduran ruj koleksiyonundan bahsedelim.

Christian Louboutin’in Şık Tasarımlı Ruj Koleksiyonunda Neler Var?

Çıktığı zaman birçok ülkede tanıtımı yapılan Christian Louboutin’in parlak likit ruj koleksiyonu epey ilgi gördü. Üç seri şeklinde toplam 38 rujun bulunduğu koleksiyonun adı Loubilaque’dir. Rujlar ipek saten, kadife mat ve yarı parlak olarak üç farklı dokuda kullanımıyla geniş bir yelpaze sunuyor. Rujların yanında 6 dudak kalemi de her ruj tonuna uyacak işlevselliğiyle koleksiyonda yer alıyor. Renklerinin tonu ve ışıltısı yanında ilgi çekici tasarımı da göz dolduruyor. Kurşun görünümü ve iksir şişesini andıran tasarımı çıktığı dönemde kozmetik ve moda dünyasında yankı uyandırdı. Loubilaque koleksiyonu Mısır Kraliçesi Nefertiti, sanat akımı Art Deco ve Babil mimarisinden esinlenerek oluşturulmuştur. Ayrıca aksesuar olarak kullanılabilen rujlardan kolye şeklinde şık takılar oluşturulabilir. Çıktığı dönemde satış fiyatı 90 dolar olan bu rujların içeriği de oldukça güvenilir ve doğal bileşenlerden oluşur. Ülkemizde bu ruj koleksiyonu sayılı kozmetik firmalarının satış noktalarında bulmak mümkündür. Tüm bu farklı ve olumlu özellikleriyle Christian Louboutin ayakkabı modasında söz ettirdiği adını kozmetik sektöründe de devam ettiriyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu