Burçlar

Bugünkü Burç Yorumları

Bugünkü burç yorumları özellikle astrolojiye merakı olan kişiler için önemli ve rutini olan bir yazıdır. Her burcun gezegen etkileri dönemsel olarak değişebilir.

Koç Burcu

Bugünkü burç yorumları  için koç burcunda önemli gelişmeler bulunuyor. Akşamki yorgunluğunuzu gün içine yaymamanız gereken bir gün. İstediklerinizi yapmak için zemin yaratmanız gerekebilir.

Boğa Burcu

Kapalı alanlarda çok fazla kalmamaya özen gösterin.  Bunaltıcı ortamdan kaçmak için istemediğin kişilerle aynı ortamda olabilirsiniz. Nefes alabileceğiniz bir yere  gidin.

İkizler Burcu

Burç  yorumu  ikizler  için aklında olmayan yeni seyahatler gündeme gelebilir. Planlarınızı bu geziler nedeniyle erteleyebilirsiniz.  Daha sonra ihmal etmemeye de özen göstermelisiniz.

Yengeç Burcu

Evrak işleri ile ilgili resmi dairelerde zaman geçirmek zorunda kalabileceğiniz bir gün. Bu durumun etkisinden kurtulmak için strese kendinizi çok kaptırmayın.

Aslan Burcu

Gün içindeki hırslı tavrınız  sizin daha büyük sorumluluklar altına girmenize neden olabilir. Bu durum başlarda zor gibi görünse de daha sonra hafiflemenizi sağlar.

Başak Burcu

Yeni dostluklar kurabileceğiniz, iş teklifleri alabileceğiniz bir gün. İletişime açık kalmanız etrafınızdakilerin de dikkatini çekecektir.

Terazi Burcu

Bir yandan hedeflerinize ulaşmak için yoğun çabalarken diğer yandan kendinize zaman ayırmak isteyebileceğiniz bir gün.

Akrep Burcu

Bir süredir devam eden ortaklıklar konusunda birtakım değişikliklere gidilebilir.  Bu sürecin nasıl olacağına sizin karar vermeniz gerekecek.

Yay Burcu

Karmaşık duygularınızın giderek azaldığı bir gündesiniz. Bu durum sizin işinize daha iyi şekilde odaklanmanızı sağlayacak.

Oğlak Burcu

Karşınıza çıkan sorunlarda pratik ve akılcı çözümler geliştireceksiniz. Bu durum insanların da dikkatini çekecek.

Kova Burcu

Kova burcu günlük yorum küçük detaylar üzerinde öne çıkıyor. Dikkat isteyen konulara odaklanmanız gereken bir gün.

 Balık Burcu

Geçmişteki korku ve endişelerinizi geride bırakmanız gereken bir gün. Olumlu haberler alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu