Ayakkabı

Bu Kışın Modası Kırmızı Ayakkabılar

Beyaz ayakkabılar geçen sezonun en moda ve en yoğun ilgi gören parçasıydı. Bu kış sezonunda ise canlılığı, dikkat çekici tonları ve çekici görünümü ile kırmızı ayakkabılar tacı devralıyor. Özellikle kırmızı bot ve kırmızı stilettolar bu sezonun öne çıkan ayakkabı modellerini taşıyacaklar.

Kırmızının Cazibesi

Kırmızı, tutkunun, aşkın, cazibenin ve dişiliğin rengidir. Kırmızının dikkat çekici ve canlı bir renk olması da kırmızının bu sezonun parlayan renkleri arasında olmasını sağlamıştır. Ayakkabılar da kendisini belirgin olarak gösterecek olan kırmızı, soğuk kış günlerinin kasvetli ve soluk havasını keserek sıcak ve canlı bir hava katacak nitelikleri taşımaktadır. Ayakkabılarınızın arasında kırmızı ayakkabı modellerine yer açarak görünümünüzü ufak bir dokunuşla hem trend hem de şık bir hale getirebilirsiniz.

Bu sezon kendisini sadece bot ve stilettolar ile sınırlamayacak olan kırmızı rengi aynı zamanda babetlerde, topuklu ayakkabılarda, spor ayakkabılarda ve sandaletlerde de kendisini gösterecek.

Kırmızı Ayakkabı Kombinleri

Kırmızı ayakkabıları kombinlemeniz ayakkabıyı kullanacağınız tarza göre farklılık göstermektedir. Eğer spor tarzda giyinmek istiyorsanız; denim tarzda giyeceğiniz kıyafetlerinizi kırmızı por ayakkabılar ile birleştirebilirsiniz.

Sade bir kıyafet kombinini tercih ettiyseniz; kırmızı ayakkabı giyerek kombininize canlılık ve enerji katabilir; bunu kırmızı bir ruj ile destekleyebilirsiniz. Özellikle feminen ve klasik giyimden hoşlanan kadınlar kırmızı stilettoları tercih ederek şık ve dikkat çekici bir görünüm elde edebilirler.

Dilerseniz monokromatik stili uygulayarak baştan aşağı kırmızı bir kombin oluşturabilir; bu kombininizde de kırmızı ayakkabı tercih ederek dikkat çekici ve özgün bir tarz oluşturabilirsiniz.

Yine günlük kombininizde kırmızı ayakkabılarınız ile birlikte aksesuarlarınızda da kırmızı kullanarak kırmızı kombini sağlayabilirsiniz. Kırmızı ayakkabılarınız ile kombinleyeceğiniz kırmızı bir şal ya da kırmızı bir kolye ile ayakkabılarını ön plana çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu