Moda

Breton Bluz Modası

Her tasarımın, her modacının geçmişinde ve tasarımlarında bir hikayesi vardır… İlham aldığı bir kaynak, örnekleme yaptığı bir olay… Buna göre günümüzün en güncel modalarından birisi olarak hali hazırda bulunan bluz modalarından birisi de Breton bluz olup, en çok ilgi gören bu modaya ait olan bluzların var olduğu tasarımın da bir hikayesi elbette var.

Breton Bluz Modası
Breton Bluz Modası

Fransız donanması olan askerlerin kullanmakta oldukları üniformanın deseni olarak bilinen bu tasarım, denize düşen herhangi bir askerin çok kolay şekilde görülüp kurtarılması amacıyla hedeflenerek yaratılmıştır. Bu anlamda tasarımı yapılan ve harika bluz modelleriyle beraber her yıl birbirinden farklı modellerde üretimler yapılıyor.

Birçok kıyafete çok güzel yakışabilecek olan bu bluz modeli ile beraber siz de en güzel şekilde kombini yapabilirsiniz. Birbirinden farklı şık modellerle beraber bu breton bluz ile bugüne kadar yaptığınız kombinler dışına çıkarak, çok farklı kombini ile birlikte daha önce yapmadığınız birçok kombini yaratmayı başarabilirsiniz.

Breton Bluz Modası
Breton Bluz Modası

Breton bluz ile farklılığınızı yaratın

Şık olmak, güzel giyinmek, sportif olmak, rahat giyinmek ve dahası… Bunların her birini istediğiniz her zaman Breton adı verilen bluz modellerinde bulabilirsiniz. Şık alışverişlerinizde alacağınız neredeyse tüm pantolonlarınızda çok rahatlıkla kullanabileceğiniz bu bluz ile beraber çok güzel bir kombin oluşturmuş olursunuz. Ayakkabı seçimlerinizde de bluza göre belli başlı birkaç seçim yaptıktan sonra istediğiniz en iyi şekilde uygun biçimde modaya ayak uydurur, en iyi şekilde modayı yakından takip ettiğinizi hissettirirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu