Moda

Boncuklu Bileklik Modelleri

 

Boncuklu Bileklik Modelleri

Bileklik modellerinde bu sezon özellikle boncuklu bileklik modelleri sıkça karşımıza çıkıyor. Saat modelleriyle birlikte kombinlenen veya yalnızca birkaç bilekliğin bir arada kullanılmasıyla oluşturulan şık görünümler yoğun bir şekilde bilekte birden fazla bileklik kullanılmasıyla arm party tarzında aksesuar stilleri karşımıza çıkıyor. Boncuklu bileklik modelleri, küpeler, kolyeler, saç aksesuarları, bileklikler, yüzükler kısacası her aksesuar da boncuklarla karşılaşmak mümkün.

Taşlı Bileklik Modelleri

Özellikle boncuktan yapılmış bileklik modelleri son derece iddialı ve bir o kadar da hareketli stillerde karşımıza çıkıyor. Bu sezon bu birbirinden şık ve modern boncuklu bayan bileklik modellerini sıkça tercih etmenizi öneriyorum. 2015 bileklik modelleri son derece iddialı ve modern stillerde karşımıza çıkıyor. Bu yıl aksesuar modellerinde bilekliklerde metal ve zincir detayları, boncuklar ve sade görünümler ve tak takıştır trendi kendini açıkça gösterdi.

Renkli Bayan Bileklikleri

Yanlış takı seçimi abartılı ya da basit bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bu durumun önüne geçmek için herhangi bir aksesuara öncelik verip diğerlerini oldukça sade seçmeliyiz. Örneğin renkli bileklik modelleri tercih ettiğiniz de onu ön plana çıkarmak için ya başka bir aksesuar tercih etmeyin ya da çok sade minik takılar tercih edin. Bu sezon özellikle bayan bileklik modellerinde deri modeller ön plana çıkmakta ve sık tercih edilmekte.

2015 Bayan Bileklik Modelleri

2015 yılında günlük takı modellerinde daha çok boncuklu ve taşlı modeller ön plana çıkıyor. Özellikle boncuklu bileklik modelleri ve boncuklu kolyeler son derece popüler. Birlikte bir çok bayan bileklik takmak da son derece trend. Ayrıca boncuklu diğer aksesuar modelleri de  hem bayanlarda hem de erkekler de sıkça tercih edilen takı modelleri arasında yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu