Güzellik

BÖLGESEL ZAYIFLAMADA EN ÇOK TERCİH EDİLEN YÖNTEMİ HANGİSİDİR.

Bölgesel zayıflama ve yöntemleri arasında  en çok tercih edilen AWT, Lazer Lipoliz, liposuction, vücutta dokunun yumuşak olduğu yerler, için  daha uygun dur.  Vücut hatlarına şekil vererek çok  daha orantılı hale getirmesi için uygulanan Liposuction bu bağlamda yağların vakumla emerek vücuttan atılması işlemidir.

yağ alma

LAZSER LİPOLİZ  VE LİPISUCTİON  ÇEŞİTLERİ

Her geçen gün yağ alma işleminde farklı seçenekleri sunulduğu Estetik cerrahi’ de gelişen , lazer lipoliz  ,klasik liposuction, , smart lipo, vaser liposuction vücut şekillendirme için sunulan seçenekler arasında yer alıyor. Ameliyathane ortamı olmadan uygulanan Lazer Lipoliz kullanım alanı sınırlı olup, lazer liposuction ise, Çok fazla miktarda yağ alınması gereken hastalarda uygulanan bir yöntemdir.  Bölgesel yağlanma ve fazla kilo problemi olan kişiler için Lazer lipoliz ile yağ almanın en uygun olduğu kişiler de oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

lazer lipoliz

BÖLGESEL ZAYIFLAMA

Diyet yapanların en sık rastladığı problemlerden biride  basen,  göbek bel gibi vücudun yağ yakışının zor olduğu  belli bölgelerde  yağlar ve fazlalıklar Kliniğimizde bu bölgesel zayıflama konusunda için  veliposuction lazer lipoliz,  AWT,gibi  pek çok yöntemler uygulanmaktadır. Vücudun belli alanlarında birikmiş olan yağların azaltılması için kullanılan bu bölgesel zayıflama yöntemlerindeki asıl amaç vücutta biriken yağ hücreleri deriye ya da vücuda zarar vermeden parçalanarak  katı halden sıvı hale getirilmesini sağlamaktır.

lazer lipoliz
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu