Moda

Bitmeyen Moda Hello Kitty

Oyuncak ile başlayan sonrasında cep telefonlarına sıçrayan, birbirinden farklı tasarımlarla beraber kolyelerde, ayakkabılarda olan ve şimdi de birbirinden güzel tasarımlarla beraber kıyafetlerde yerini almış bir tasarım bulunuyor, Hello Kitty.

Yaratıcısı olan Kunihiko Tsuji, kendi hayal dünyasıyla beraber birbirinden farklı tasarımları her zaman güncelleyebiliyor ve başarılı bir şekilde piyasaya sürebiliyor. Hal böyle olunca da moda dünyasında bitmeyen bir trend haline gelen Hello Kitty ile kazaklardan tişörtlere, bluzlara kadar birçok elbise türünde kullanım sağlayabiliyoruz.

Bitmeyen Moda Hello Kitty
Bitmeyen Moda Hello Kitty

İlk olarak oyuncaklarda başlayan bu tasarım, sonrasında cep telefonlarında var oldu. Cep telefonlarında hoş kılıflarda kullanım sağladığı gibi birbirinden farklı güzel ve hoş olan tasarımların çıkmasıyla da elbiselerle devam eden bu tasarımda ürün yelpazesi çok fazla diyebiliriz.

Birbirinden farklı ünlülerin de kullanımını gerçekleştirdikleri bu üründe en yaygın olan Paris Hilton, Cameron Diaz, Mariah Cares, Britney Spears ve Christina Aguilera gibi ünlüler yer alıyor. Günümüzde de yeni hayranı olan Avril Lavigne ve Lady Gaga gibi pop starlarda bulunuyor.

Bitmeyen Moda Hello Kitty
Bitmeyen Moda Hello Kitty

Hellot Kitty terlikleri geliyor!

Türkiye’nin markası olan Ceyo adlı terlik markası, Hello Kitty sahibi olan Kunihito Tsuji ile beraber yaptığı anlaşma doğrultusunda yakın zaman içerisinde çıkartacağı terliklerinde bu şirin kedilere yer verecektir. Birbirinden farklı ve harika tasarımlarla beraber bu kedilerin tasarımlarını terliklerde görebileceğimizi umuyoruz. İlerleyen günlerde birçok kişide ve reklamlarda terlikleri görebilir, hoş gördüğümüzü çok uygun fiyatlara Ceyo markasıyla satın alabiliriz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu