Ekonomi

Bireysel İhtiyaç Kredisi En Uygun

Aniden gelişen ihtiyaçlar için bireysel ihtiyaç kredisi ihtiyacı oluşur. Sitemiz de en uygun faiz ile size kredi sağlayan bankaların bilgisini sunar.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İhtiyaç duyulan kredinin geri ödemesinin nasıl olacağı konusunda sitemiz ihtiyaç kredisi hesaplama kolaylığı sağlar. Her bankanın sunduğu kredi faiz oranı aynı değildir. Bu nedenle de insanlar tüm bankaların faiz oranlarını incelemek ister. Bunun için de sitemizden yardım alabilirsiniz. Almak istediğiniz kredi tutarını bize bildirdiğiniz zaman güncel banka faizleri ile kredi ödeme planınız hesaplanır. Vade seçenekleri ile de istediğiniz kredi ödeme kolaylığına ulaşabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisine Kimler Başvurabilir?

Bireysel ihtiyaç kredilerine kredi notu yüksek olanlar başvurabilir. Bankaların daha önceki kredi borcunu ödemeyenler için oluşturdukları bir risk grubu bulunur. Bu risk grubu içerisinde olanlar ise bankalara kredi başvuru için bulunamazlar. Herkesin kredi notu ölçüsünde kredi alma kolaylığı söz konusudur.

Bireysel krediye başvuranlar en fazla maaşlarının 15 katı kadar bir kredi talep edebilirler. Ayrıca aylık ödemeleri de maaşlarının yarısından daha fazla olamaz. Bu şartlar içerisinde kredi başvurusu yapmak isteyenler bireysel ihtiyaç kredisi en uygun banka tekliflerini değerlendirir. Sitemiz aracılığı ile de en uygun banka faiz oranlarına kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Bireysel krediye başvuru yapmak için ayrıca çalışma süresi de önemli bir etmendir. Ne kadar yıl SGK sahibi olunduğu da kredinin verilip verilmeyeceğini belirler. İş garantisinin olması da aynı kapsamda ihtiyaç kredisi başvurusu için gereklidir. Bankalar, işe yeni başlayan ya da işi garantili olmayan kişileri riskli olarak görür. Yaş faktörü de risk grubunun belirlenmesinde son derece önemlidir. Risk grubu dışında kalanlar bankaların ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu