Moda

Bir Erkeğin Dolabında Olması Gereken Parçalar Nelerdir?

Bir erkeğin dolabında olması gereken parçalar kolay kombin yapmak ve her yere uyum sağlamak için oldukça önemli ve pratiktir. Her erkeğin dolabında olması gereken parçaları sizler için araştırdık.

Bir erkeğin dolabında olması gereken parçalar ile hayat kurtarıcı olabilir. Ani olarak hazırlanacağınız yerler için hemen kombin yapacağınız kıyafetler olmalıdır. Bunların için de beyaz gömlek, deri ceket, birkaç farklı renkte kot pantolon, tişörtler gibi parçalarla anı kurtaran güzel kombinler hazırlayabilirsiniz. Tabi ki bunlara uygun aksesuarlar da olmazsa olmazlar arasına girmektedir. Şimdi sırası ile bu parçalar neler olmalı bakalım.

Erkek Beyaz Gömlek

Erkeklerin dolaplarında olmazsa olmaz parçalardan bir tanesi beyaz gömlektir. Beyaz gömlekleri her kıyafetinizle kombin yapmanız mümkün. Takım elbise ile kullanabilir chino ya da slim pantolonlarla kombin edebilirsiniz. Erkek beyaz gömlek tercih ettiğinizde hem klasik hem de spor şıklığı oluşturabilirsiniz. Bunun için seçeceğiniz ayakkabı ve pantolon önemli olacaktır. Bu en temel parça olan beyaz gömlek her seferinizde işinize yarayacak ve dolabınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Erkek Deri Ceket

Son zamanlarda hem kadınlarda hem de erkeklerde en trend olan deri ceketler bir erkeğin dolabında olması gereken parçalardan bir tanesidir. Erkek deri ceket hem kombin hem de giyenin üzerinde cool göstermesi ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. İklim fark etmeden giyebileceğiniz deri ceketleri hafta sonları siyah Jean pantolonlarla giymek stil sahibi bir görünüm sunacaktır. Ayrıca deri ceketleri istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde giyebilme kolaylığı sağlamaktadır.

Erkek Blazer Ceket

Erkeklerin üzerinde en şık görünen parçalardan bir tanesi de blazer cekettir. Blazer ceketler adeta dolapların demirbaşlarından bir tanesidir. Vücudunuza tam olan blazer ceketleri hem klasik pantolonlarla hem de Jeanlarla kombin yapabilirsiniz. Erkek blazer ceketleri kombin yaparken şunlara dikkat etmelisiniz. Eğer koyu renkli kıyafetler tercih ediyorsanız koyu renkli blazer ceket, açık renkli kıyafetler seçmek isterseniz de bej veya açık gri blazer ceket tercih etmeniz gerekecektir.  Hem şıklığı hem de spor giyinmeyi blazer ceketlerde bulabilirsiniz. Bu yüzden bir erkeğin dolabında olması gereken parçalar arasında yerini alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu