Moda

Bayramda Bu Yıl Ne Giymeli

 

Bayramda Bu Yıl Ne Giymeli

Yavaştan yaklaşan bayram için sizlere özel seçtiğimiz en güzel ve şık bayan bayramlık modelleri bu sezon son derece trend. Bayramın yaz aylarında gerçekleşecek olması nedeniyle yazlık bayramlık elbise modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Genel olarak bayramlar da akraba ziyaretlerinde bulunulacağından ve bayram olması nedeniyle çok fazla dekolteli ve çok mini bayramlık elbise modellerini tercih etmemek daha doğru bir seçim olacaktır.

Bayramlık Elbise Modelleri

2015 Bayram elbisesinin özel olmasını isteyen pek çok bayan için son derece trend olan bu elbise modelleri günlük ve aynı zamanda son derece şık bayram kombinleri için pek çok bayram elbisesi modeli karşımıza çıkıyor. 2015 Bayramlık elbise modellerinde genel olarak dikkat çeken stiller daha çok diz altı ve diz üstü elbise modelleri, midi elbise modelleri, maxi elbise modelleri ve şeklinde karşımıza çıkıyor.

Şık Bayramlık Elbiseler                              

2015 yılında bayramlık elbise modellerinde genel olarak desenli modeller ön plana çıkıyor. Ayrıca dar elbise modelleri ve kloş etekli elbiseler ve şifon etekli elbise modelleri de 2015 yılında popüler olan bayramlık elbise modellerinden. Bu sezon bayramlık elbise modellerinin yaz sezonunda gerçekleşmesi nedeniyle canlı renkler bu sezon dikkat çekiyor. Bayramlık elbise modellerinde ayrıca kloş etekli elbise modelleri ön plana çıkıyor.

Bayan Bayram Elbisesi Modelleri

Bayramlık elbise modelleri yeni sezonda 2015 yılında mini ve maxi modellerde farklı özellikler dikkat çekiyor. Genel olarak 2015 bayramlık elbise modellerinde desenli elbise modelleri öne çıkıyor. Özellikle mini elbiselerde çiçek desenleri ve renkli modeller bir hayli popüler bir şekilde bu sezon karşımıza çıkıyor. Asimetrik bayramlık elbise modeller bu bayramda son derece trend olmaya devam edecek.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu