Moda

Bayanlar İçin Yüksel Bel Pantolon Modelleri

Yüksek bel pantolon

Hanımların kot modelleri çok tercih etmediği bilinen bir şeydir. Ancak son zamanlarda üretilen yeni pantolon modelleri tam hanımlar içindir. Hem boylarınızın net olarak ortaya çıkmasını sağlayan ve sizleri oldukça zarif gösteren yeni yüksek bel model pantolon ile artık sizlerde şıklığın ve zarifliğin tadına varacaksınız. Dikkat edeceğiniz birkaç önemli detay ile birlikte artık sizlerde bu modelleri istediğiniz elbiselerle kombin edebilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon İçin Kısa Body Tercihleri

Bu pantolonun yüksel bir bel modeli olmasından dolayı hanımların asla uzun bir kıyafet giymemeleri gerekmektedir. Adı üzerinden pantolonun bel kısmı biraz daha yukarıdadır. Bu nedenle giyeceğiniz uzun elbiseler bel bölgesini kapatır ve ortada ki payı tamamen kaybeder. Bu nedenle bu pantolonlar ile body modelleri tercih edilmekte fayda vardır.

Yüksel Bel İle Ayakkabı Tercihleri

Bu pantolonun en önemli özelliğini ayakkabılar ortaya çıkarır. Bu modeller ile giyilecek kısa ve düz tabana sahip ayakkabılar sayesinde artık sizlerde özgürlüğün ve şıklığın tadını çıkaracaksınız. Hanımların en çok düştüğü yanılgı bu pantolonlar ile yüksek topuk ayakkabı giymelidir.

Yüksek Bel Pantolon İle Çanta Kombini

Oldukça hareketli ve canlı bir yapıya sahip olan bu pantolonlar ile küçük ve renkli modelleri seçmeniz sizler için avantajdır. Böylece hem ayakkabıların gösterişini ortaya çıkarır hem de pantolonun enerjisine yakın bir enerji yaratılabilmektedir. Bu nedenle çanta modeli tercihiniz çok ama çok önemlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu