Moda

2022 Yılı En Trend Oje Renkleri Nelerdir?

2022 Yılı En Trend Oje Renkleri Nelerdir? 2021 senesinin şöyle ya da böyle geride bıraktık. 2021 senesi içerisinde trend olan bütün modalar artık geride kaldı. Moda severler dikkat! Bir davete katılacağını zaman ya da gündelik işlerinizi yerine getireceğini zaman makyaj seçiminde neleri tercih ettiğinizi bilmiyoruz ancak 2022’de takip etmeniz gereken trend oje seçeneklerini sizlere sunacağız.

2022 Yılı En Trend Oje Renkleri Nelerdir? Şimdi ise 2022 senesini yaşıyoruz ve bu sene içerisinde moda ve giyim kuşam üzerine başta olmak üzere makyaj ve oje tercihinde hangi renklerin ön plana çıktığını merak ediyor musunuz? Sizin için bu makalede bu sene içerisinde trend olarak ön plana çıkmayı başaracak 4 oje renklerini derledik nokta hepinize keyifli okumalar dileriz.

Söz konusu güzellik kavramı olduğunda 2021, tırnakların daha çok ön plana çıktığı bir sene olarak geride kalacak. Geçtiğimiz yıl yani 2021 senesi içerisinde tırnaklarımıza oldukça deneysel bir şekilde yaklaştık. Çok sayıda oje renginden çok ilginç tasarımlar ve protez tırnaklara kadar pek çok manikürü trendinin yükselişine şahitlik ettik. Peki 2022 yılında hangi oje renkleri öne çıkıyor? İşte bu sorunun cevabı ve çok daha fazlası makalenin devamında…

Simli Ojeler

Yılbaşından itibaren parıltılı ojelerin izi elinizden bırakmamanızı öneriyoruz. Bunun sebebi ise ışıltılı tonlar, 2022 senesinin en büyük oje trendleri arasındaki yerini alacak.

Mavinin Her Çeşit Tonu

2022’de elektrik kobalt mavileri yaz ayına damgasını vuracak gibi görünürken, derin ve zengin maviler ise bu senenin kışa renkleri olarak ön plana çıkıyor.

Nötr Tonlar

2021 senesi içerisinde hükmünü sürdüren maksimalist tırnak tasarımları tam tersine, 2022 senesinde zamansız, transparan ve şeffaf nötrler damgasını vuracak. Temiz kütiküller, cilt tonunuzu tamamlayan ince biri şeffaf çıplak katman ile taze bir cilt yine aynı şekilde 2022 senesinde vazgeçilmezler arasındaki yerini alacak.

Güneş Tonları

Bu yıl (2022) neşe veren renkler daha çok ön plana çıkacak. Amber, bronz ile altın ve kadife çiçeği bu sene pek çok tasarımcının koleksiyonunda borca yerini aldı. Tırnaklarda da aynı şekilde oldukça iddialı ve iç açıcı bir tercih olacak.

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu