Moda

2017’de En Çok Konuşulan Moda Olayları

2017 yılının sona ermesi ile 2017 de en çok konuşulan moda olayları dilden dile konuşulmaya devam etmektedir. Bunların içinde en çok ilgi çeken ve konuşulanları şunlardır;

1 – Muhteşem Final Versace’nin

Donatella Versace tarafından Milona Moda Haftası’nda son derece etkili ve çok güzel bir koleksiyon sunmuştur ve asıl şovunu defilenin finaline saklamış. Defilenin finalinde Versace podyuma çıkarken yanında 90’lı yılların süper modelleri olan Carla Bruni, Cindy Crawford, Claudia Schiffer ve Helena Christensen’i de yanında getirmiştir. Bu muhteşem final çok fazla konuşulmuştur.

2017’de En Çok Konuşulan Moda Olayları2 – Markaların İş Birlikleri

Ülkemizde pek çok marka stilleri ile ilham veren çok ünlü isimlerle beraber özel olan kolleksiyonlara imza attı. Arzu Sabancı bu yıl Koton ile ikinci sezonunu kutladı. 2017 de Arzu Sabancı’ya İpekyol markasın da yer alan Yasemin Özilhan ve Network da bulunan Derin Mermerci de katılması ile moda olaylarında en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

3 – Ünlü Markalar Kürk Kullanmak İstemiyor

2017 yılında çok fazla sayıda ünlü markalar gerçek hayvan kürkü kullanmayacaklarını belirttiler. Bunların en başında Hugo Boss, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren Stella McCartney ve Armani gibi ünlü markaların yanı sıra Gucci ve Michael Kors da hayvan kürkü kullanmayan markalar arasında yer almaktadır.

4 – Mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ Yeniden

Çok ünlü kot markası olan Mavi 4 yıl sonra reklam çekimleri için tekrar KıvançTatlıtuğ ile anlaşma sağladı. Kıvanç Tatlıtuğ 4 yıl önce de Mavi’nin marka yüzü olmuş ve yeniden 2017 ilkbahar ve yaz sezonda Mavi marka yüzü olarak çekimlere başlanıldı. Kıvanç Tatlıtuğ denim kampanyalarının içinde yer aldı. 2017 yılında çok konuşulan moda olaylarında böylece yerini almış oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu