Ayakkabı

2015 Tüylü Ayakkabı Modelleri Vitrinlerde!

Tüylü ayakkabılar

2015 yazlık ayakkabı modası birbirinden ilginç modellerle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Önemli markaların sundukları kreasyonlar göz kamaştırıcı modeller içermektedir. Bu yaz dönemindetüylü ayakkabılar konusunun ön plana çıktığı görülmektedir. Özellikle farklı görüntü arayanlar için bu modeller son derece önemli bir alternatif olmaktadır.

Tüylü ayakkabılar

Tüylü ayakkabılar özellikle üzeri açık modellerde tercih edilmektedir. Parmak kısmındaki tüy detayları ayakkabılara farklılık katmaktadır. Dikkat çekmek için bu modeller oldukça uygundur. Düz yani topuklu olmayan modelleri revaçta olan bu ayakkabıların değişik modelleri mevcuttur.

Tüylü ayakkabılar konusunda özellikle bilekten bağlamalı modeller öne çıkmaktadır. Bu modeller şık bir görüntü sunmaktadır. Bazı modellerde klasik kemer kullanılırken bazı modellerde ise bu tüyler kemer olarak kullanılmaktadır.

Tüylü ayakkabılar

Tüylü ayakkabılar konusunda bazı terliklerin tüylü detayları da dikkat çekmektedir. Bu modellerde genellikle düz renk ve topuklu olanlar tercih edilmektedir. Parmak kısmı bantlı olan bu modellerde tüy detayı ayağın üst kısmında da bulunmaktadır. Renk bakımından ayakkabıya hakim olan retken farklı renkte tüy tercih edildiğinde daha dikkat çekici olacaktır.

Tüylü ayakkabılar topuklu ayakkabılarda da tercih edilmektedir. Renk bakımından beyazın ve açık renklerin ağırlıkta olduğu modeller yaz aylarında farklı görüntü arayanlara hitap etmektedir. Bunun yanı sıra tüy detayı klasik ayakkabılarda da kullanılmaktadır. Birçok ünlü markanın kreasyonunda yer alan tüy detaylı ayakkabılar, sokak modasında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Tüylü ayakkabılar konusunda tercih yaparken tarzınıza ve kıyafet renginize dikkat etmeniz oldukça önemlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu