Moda

2015 Topuz Modellerinde Boncuklu Topuz Yapımı

Boncuklu Topuz

Boncuklu Topuz nasıl yapılır?

Genç kızların vazgeçilmez saç modellerinden biri olan topuz saç modeli birçok farklı stillerde yapılabilmektedir. Bunlardan biri de Boncuklu Topuz modelidir. Boncuklu topuz, kızların daha farklı görünmelerini sağlamak için yapılan topuz modelidir.

Boncuklu topuzu diğer topuz modellerinden ayıran farklı renkte boncuklarla dizayn edilmesidir. Buda saça ayrı bir renk cümbüşü katmaktadır.

Nasıl Yapılır?

Öncelikle saçlarınızı nemli bir hale getirin ve hacimli görünmesi için saç spreyi kullanın. Daha sonra ön taraftaki saçlarınızı bir kulaktan diğerine kadar ayırın.  Daha fazla hacim için de saç diplerinizi iyice kurutun. Yüz tarafında hacimli bir görüntü oluşmasını sağlayın çünkü yüz tarafına modern ve taze bir görünüm katar.

Çok hafif bir dalga yaratmak için saçlarınızın geri kalanını kurutun ve parmaklarınızla ezerek şekil verin. Eğer doğal dalgası varsa saçınızın o zaman kuruması için kendi halinde bırakın.

Daha sonra da önceden boncuk geçirilmiş ipin ucunu meral bir tokaya tutturun.  Saçlarınızı daha sonra ensenizde toplayarak metal bir taka yardımı ile en alttan tutturun.

Saçınızı boncuklarla birlikte döndürün ve alçak bir topuz yaparak tokalarla sabitleyin.

Daha sonra güçlü bir sprey yardımı ile saçınızı sabitleyin.

Bu işlemlerinizi yaptıktan sonra saçınızdaki muhteşem topuzu göstermek, topuzunuza uygun bir kıyafet de seçerek tam olarak kendinizi hazır hale getiriniz. Farklı bir görüntü oluşturmak için en önemli topuz modellerinden biri olarak bilinmektedir Boncuklu Topuz modeli.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu