Ayakkabı

2015 spor ayakkabı modasında spor ayakkabılar ile rahat edin!

spor ayakkabılar

Her dönem moda olan spor ayakkabılar 2015 yazlık ayakkabı modası konusunda da ön plana çıkmaktadır. Rahatlığıyla ve hafifliğiyle beğeni toplayan bu ayakkabılar, yeniden düzenlenerek, son derece modern bir şekilde kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

Spor ayakkabılar günümüzde klasik elbiselerin altında da tercih edilmektedir. Sadece bayanlarda değil erkeklerde de bu tarz moda olmuştur. Klasik elbisenin altına spor ayakkabı giymek birçok kişi tarafından eleştirilse de bu dönemde de moda olmaya devam etmektedir.

spor ayakkabılar

Bu yaz moda olan spor ayakkabılar incelendiğinde özellikle hayvan baskıları ön plana çıkmaktadır. Özellikle hayvan baskılı çantalar ile kombine edilen bu spor ayakkabılar son derece modern ve şık bir görüntü vermektedir. Bunun yanı sıra rahatlık da ön plana çıkmaktadır.

Spor ayakkabılar konusunda her dönemin modası ise, düz beyaz ayakkabılardır. Spor ayakkabı konusunda beyazın egemenliği devam etmektedir. Beyazın bağcıklı ya da cırtlı modelleri yine sık bir şekilde kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra beyaz ile birlikte krem rengin birleştiği spor ayakkabılar da tercih edilmektedir.

spor ayakkabılar

Spor ayakkabılar konusunda rengarenk ayakkabılar da yaz günlerinde ön plana çıkmaktadır. Özellikle kırmızı, pembe, yeşil, mavi ve tonlarının kullanıldığı ayakkabılar yazın ışıltısını yansıtmaktadır. Tek renk modellerin yanı sıra renklerin birleşimiyle oluşan ayakkabılar oldukça fazla tercih edilmektedir.

Spor ayakkabılar ile şort kombinleri bu yaza adeta damga vurmaktadır. Rengarenk şortlar ile birlikte tercih edilen birbirinden renkli spor ayakkabıları ile son derece şık ve modern bir görüntü elde edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu