Ayakkabı

2015 Şeffaf Topuklu Ayakkabı Modası İle Gecelerde Şıklık Yarışında!

Şeffaf topuklu ayakkabılar

Topuklu ayakkabılar, her dönemin modası olmayı başarmış ayakkabılardır. Hangi mevsim ya da hangi şekilde olursa olsun, topuk vazgeçilmez unsurlardan biridir. 2015 yazlık ayakkabı modasıincelendiğinde de topuklu ayakkabılar revaçtadır. Bu modeller arasında yer alan şeffaf topuklu ayakkabılar son derece dikkat çekici ayakkabılardır.

Şeffaf topuklu ayakkabılar

Önemli moda etkinliklerinde yer alan şeffaf topuklu ayakkabılar dikkat çekici bir şıklık sunmaktadır. Ayakkabıdan bağımsız renkte ya da ayakkabı ile aynı renkte geliştirilen bu şeffaf topuklar ile farklılık yakalamanız mümkün olmaktadır.

Şeffaf topuklu ayakkabılar konusunda renk kısmı da dikkat çekmektedir. Yaz dönemine uygun olarak açık renkteki ayakkabıların alt kısmında yer alan renksiz, şeffaf topuklar ile hem günlük hayatta hem de özel davetlerde şık görüneceksiniz.

Şeffaf topuklu ayakkabılar içerisinde yer alan yarı şeffaf topuklar da dikkat çekmektedir. Bu modelde ayakkabının rengine uygun bir şekilde eklenen topuklar, tam şeffaf değildir. Yine de bu model de dikkat çekmektedir.

Şeffaf topuklu ayakkabılar

Şeffaf topuklu ayakkabılar son dönemlerde birçok ünlü ismin de tercihi olmuştur. Birbirinden önemli defilelerde, ünlü tasarımcıların ortaya çıkardığı modeller dikkatle takip edilmektedir. Bu ayakkabı modelini giymek biraz cesaret gerektirmektedir.

Şeffaf topuklu ayakkabılar konusunda, ayak modeline göre tercih yapmak son derece önemlidir. Fiziksel özelliklere göre seçilecek olan topuk boyu ya da ayakkabı şekli, kombininizin tamamlanmasını ve şıklığın oluşmasını sağlamaktadır. Birbirinden önemli markalar tarafından piyasaya sürülen, şık modelleri tercih ederek modayı yakalamış olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu