Ayakkabı

2015 Püsküllü Sandalet Modasındaki Modeller Sizi Büyüleyecek!

Püsküller, moda dünyasında bu yıla damga vuran ayrıntılardan biri olmuş. Önce kıyafetlerde karşımıza çıkan püsküller, daha sonra çantalarda karşımıza çıktı. 2015 yazlık ayakkabı modası incelendiğindepüsküllü sandaletler oldukça revaçtadır. Özellikle sokak modasında karşımıza çıkan bu sandaletler son derece farklı bir görüntü sunmaktadır.

Püsküllü sandaletler

Püsküllü sandaletler bohem tarzından hoşlananlar için son derece şık bir alternatif olacaktır. Rahatlığın yanı sıra şıklığı arayanlar bu sandaletleri tercih edebilirler. Ayak bileğinin biraz üzerinde biten modeller son derece revaçtadır ve sık bir şekilde karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Püsküllü sandaletler

Püsküllü sandaletler ile bohem tarzının özgürlüğü ile lüks görüntü birleşiyor. Son derece lüks ve iddialı olan modelleri tercih etmek biraz cesaret gerektirir çünkü bu modellerde bir nebze abartı ön planda olmaktadır. Buna rağmen önemli etkinliklerde bu tarz lüks sandaletler tercih edilmekte ve yaz ayına damgasını vurmaktadır.

Püsküllü sandaletler bazen salkım saçak şeklindeyken bazen düzenli bir şekilde parmaklara doğru dökülmektedir. Bu dökülme konusu bazı modellerde topuk kısmından başlamaktadır. Bilek kısmından başlayarak topuk kısmından yere ulaşmış gibi görünen modeller eğlenceli bir görüntü oluşmasına neden olmaktadır.

Püsküllü sandaletler

Ayaklarda yürüdükçe sağa sola sallanan püsküllü sandaletler ile ayaklarınız oldukça dikkat çekici bir görüntüye kavuşacak. Birçok canlı renk seçeneği ile tasarlanan bu sandaletler önemli firmalar tarafından piyasaya sürülmektedir. Bu sandaletler ile sokak modasını yakalamış olacak ve kombininizi muazzam bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu