Ayakkabı

2015 Platform Ayakkabı Modelleri İle Siyah Beyaz Şıklığı

Siyah beyaz kombinleri giymeyi çok seven bayanlar 2015 platform ayakkabı modelleri içinde bulunan bu modellere bayılacaklar. Önceden kısa boylu bayanların giymeyi tercih ettiği platform ayakkabı modellerini artık her bayan severek kullanmaktan çekinmiyor. Partnerinin boyu ile sıkıntı yaşamayan uzun boylu bayanlarda bu modelleri kolaylıkla kullanabilirler. Siyah ve beyazın modası hiçbir zaman geçmez ve yılın her ayında da kullanabilir. Yeter ki birbirini tamamlayan kıyafet ve aksesuarları bir arada kullanın. Bunun için özel bir yeteneğe ihtiyaç duyulmaz. Size yakıştığını düşündüğünüz bir kombini bir iki yerde test ettikten sonra moda çizginizi belirleyebilirsiniz.

Siyah Ve Beyaz Bir Ayakkabıda Hiç Bu Kadar Şık Durmamıştı

2014-New-arrival-fashion-Platform-Pumps-Stone-pattern-Sexy-Stiletto-ultra-high-heels-shoes-for-Lady
platform

Geometrik siyah çizgilerinin beyaz fon üzerinde oturtulduğu bu model sizi şıklık yarışında ilk sıraya çıkaracaktır. Beyaz topuk rengi ayakkabıya süper yakışmış. Özellikle şık bir elbise ile sizi inanılmaz gösterecektir. Platformun varlığı öylesine ustaca gizlenmiş ki anlamak için dikkatli bakmak gerek. Özellikle küçük numaralı ayaklarda al benisi yadsınamayacak kadar güzel olacaktır.

christian-louboutin-zebra-print-platform-heels

Siyah ve beyazın leopar desenleri ile buluştuğu bu modelde de özel günler için tasarlanmış çizgileri görebiliyoruz. Özellikle topukta ki incelik ve abartısız duruş sizi asil bir güzellik katacaktır. Platformun ustaca gizlenmişliğini burada da rastlıyoruz. Bazı platform ayakkabılarda yükseklik öyle kabalaştırılıyor ki zariflikten eser kalmıyor. Eğer bulunduğunuz konum itibarı ile sürekli şık olmak zorunda iseniz gardırobunuz da mutlaka siyah beyaz bu tarz tasarımlardan mutlaka bulunmalıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu