Moda

2015 Plaj Modası

 

 

2015 Plaj Modası

Bu sezon plaj modasında öne çıkan bikini, pareo ve mayo modellerinden plaj şapkası, plaj çantası ve plaj kombinlerine kadar pek çok konuda trendler neler hangi renkler hangi tasarımlar en çok tercih edilecek sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu sezon özellikle bikini modellerinde ne çok tercih edilen modeller vintage bikini modelleri oluyor. Mayo modellerinde de vintage tasarımlar son derece popüler bir şekilde karşımıza çıkmakta. Özellikle bikini modellerinde yüksek belli bikini altları ve desenli stiller son derece tercih edilirken, mayo modellerinde ise daha çok ön kısmında 3d desenli hayvansal, grafiti gibi desenli pek çok tasarım bu sezon en şık modelleriyle karşımıza çıkıyor.

2015 Plaj Elbiseleri

Bu sezon plaj elbise modellerinde ise daha çok bohem tarz da salaş ve uzun modeller dikkat çekiyor. En çok tercih edilen renkler beyaz, mavi, yeşil, krem rengi gibi renkler olarak karşımıza çıkmakta. Model olarak uzun kollu ya da askılı modeller plaj elbiselerinde son derece salaş ve bol modeller de tercih ediliyor. Desenler de ise çiçek desenleri ve geometrik desenler ön planda.

Plaj Saçı Modelleri

Plaj kombinlerinde tercih edilen kıyafetlerden bahsetmişken plaj saçı modellerinden bahsetmemek olmaz tabi. Bu sezon plaj saçı olarak daha çok doğal modeller ön plana çıkıyor. Örgülü modeller ve doğal topuzlar en çok tercih edilen ve oldukça ortama uyan saç modelleri arasında yer almakta. Bu sezon saç modellerinde ayrıca dalgalı modeller plajlarda en çok karşılaştığımız modeller arasında.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu