Ayakkabı

2015 Hasır Ayakkabı Modelleri ile Şıklık Yarışına Katılın!

Hasır ayakkabılar

Moda konusunda ayakkabılar her dönemde dikkat çekmiştir. 2015 yazlık ayakkabı modası konusunda birçok değişik model karşımıza çıkmaktadır. Yazlık ayakkabı konusunda, hasır ayakkabılar oldukça dikkat çekmektedir. Bu ayakkabılar özellikle sokak modasında karşımıza sık bir şekilde çıkmaktadır.

Hasır ayakkabılar bu yazın yükselen trendleri arasında yer almaktadır. Hemen her türlü kıyafetin altına giyilebilen bu ayakkabılar, özellikle keten parçalarla son derece şık durmaktadır. Özellikle çantalarda dikkat çeken hasır, bu yaz ayakkabılarda da kendini göstermiş ve bu çantalarla uyum yakalama imkanı sağlamıştır.

Hasır ayakkabılar

90’lı yıllarda revaçta olan hasır bu yıl ayaklarda yerini alıyor. Özellikle modern yorumlar katılarak üretilen hasır ayakkabılar son derece dikkat çekmektedir. Koyu renk ketenler ya da boydan elbiselerle kombinleyebileceğiniz bu ayakkabılar özellikle sokakta karşımıza sıkça çıkmaktadır. Birçok ünlü marka bu ayakkabıları kreasyonlarına eklemektedir.

Hasır ayakkabılar ile sportif görüntüden ödün vermeden şıklık yakalamanız mümkün olmaktadır. Sade bir şıklık arayanların tercihi olan bu ayakkabılar özellikle hasır çanta ve şapkalarla kombin edildiğinde son derece olumlu sonuç vermektedir. Bu ayakkabıların günlük kullanıma uygun modellerinin yanı sıra önemli davetler için topuklu modelleri de dikkat çekmektedir.

Hasır ayakkabılar

Hasır ayakkabılar ile hem modayı yakalamış olacak hem de rahat bir tercihte bulunmuş olacaksınız. Çeşitli defilelerde karşımıza çıkan bu ayakkabıların uzun topuklu olanları dikkat çekmektedir. Sizler de firmaların sunduğu birçok çeşit arasından tercih yapabilir ve şıklığı yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu