Ayakkabı

2015 eskimeyen Modası Metalik Sarı Ayakkabı Trendi

metalik sarı ayakkabılar

Moda konusunda son yıllarda metal renkler ön plana çıkmaktadır. Özellikle metal grinin kullanıldığı çantalar ve ayakkabılar son dönemlere damga vurmuştu. 2015 yazlık ayakkabı modası konusunda da metal renk hakimiyeti bulunmaktadır. Ancak en büyük fark, metalik gri değil de metalik sarı ayakkabılar konusunun ön planda olmasıdır.

Metalik sarı ayakkabılar son derece dikkat çekici bir renge sahiptir. Altın sarısının parlak versiyonu olan bu renkle oldukça şık çözümler elde etmeniz mümkündür. Gün ışığında parlayan bu renk ile birlikte göze hoş gelen ve dikkat çeken bir stile sahip olacaksınız.

metalik sarı ayakkabılar

Metalik sarı ayakkabılar daha çok bilekten kemerli modeller ile tercih edilmektedir. Yaz döneminde olduğumuz için üzeri açık ayakkabılarda bu renk tercihi son derece olumlu bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. Özellikle ayak ucunda kemer olan modeller de sıkça tercih edilmektedir.

Metalik sarı ayakkabılar birçok önemli defilede boy göstermiştir. Özellikle erkek ayakkabısını andıran ve hafif topuğu olan modelleri ilgiyle karşılanmıştır. Bu modeller bağcıklı ayakkabı sevenler için önemli bir alternatif olmaktadır. Özellikle iş kadınları arasında bu modellerin revaçta olduğu görülmektedir.

metalik sarı ayakkabılar

Sokak modasında metalik sarı ayakkabılar sıkça kullanılmaktadır. Bu renkle üretilen sandaletler ve terlikler de dikkat çekici sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bunun yanı sıra bu renkle üretilen topuklu ayakkabılar feminen görüntü isteyenler için çözüm olmaktadır. Metalik sarı ayakkabılar ile bu tona yakın çantaların kombinlenmesi ile son derece güzel bir görüntü ortaya çıkmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu