Ayakkabı

2015 Blok Topuklular ile Farkı Hissedin!

 

blok topuklu ayakkabılar

Ayakkabı konusunda topukluların yeri bir başkadır. Hem yüksek topuk hem de rahat hareket isteyenler için ise, çeşitli alternatifler üretilmektedir. 2015 yazlık ayakkabı modası incelendiğinde blok topuklu ayakkabılar öne çıkmaktadır. Sokaklarda sıkça karşılaştığımız bu ayakkabılar daha da yaygınlaşacak gibi görünüyor.

Blok topuklu ayakkabılar topuklu ayakkabılardaki yürüme sorununu ortadan kaldırıyor. İnce topuklarda denge sorunu yaşayanlar için üretilen bu ayakkabılar, son derece şık ve rahat bir çözüm olmaktadır. Çeşitli şekillerde üretilen bu ayakkabılar, önemli modacılar tarafından yeniden tasarlanarak beğeninize sunulmuştur.

blok topuklu ayakkabılar

Blok topuklu ayakkabılar konusunda kalın ve kare topuklular oldukça revaçtadır. Yaz dönemine uygun olarak rengarenk modelleri bulunan bu ayakkabılarda topuk yüksekliği herhangi bir soruna neden olmamaktadır. Bu tür ayakkabılar gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Blok topuklu ayakkabılar konusunda kare topuklu modeller de ön plandadır. Kare topuklu modeller son derece farklı ve rahat bir çözüm olmaktadır. Bu tarz ayakkabılar genellikle bilekten kemerli modeller ile piyasaya sürülmektedir.

blok topuklu ayakkabılar

Blok topuklu terlikler de son derece revaçtadır. Çeşitli renklerde üretilen ve beyazın ağırlıkta olduğu bu terlikler ile feminen görüntüden ödün vermeden, rahatlığı ön plana çıkarabilirsiniz. Bu terliklerde altın sarısı da sıkça kullanılan bir renktir.

Havaların ısındığı yaz döneminde üstü açık ve bilek kısmında kemer bulunan blok topuklu ayakkabılar tercih edilmektedir. Bu ayakkabılar sokak modasında yaygın bir şekilde kullanıldığı gibi, daha ağır ve koyu renkleri önemli davetlerde kullanılmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu